Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

All-Star ekibini kurduk | Jahrein, Enis, PintiPanda... ile konuştuk

17
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> All-Star ekibini kurduk | Jahrein, Enis, PintiPanda... ile konuştuk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      28909 Mesaj
      31 Ocak 2019 21:13:16 Konu Sahibi

Multiplayer tarafından düzennlenen Chapter etkinliğinde oyun dünyasının yıldız isimleriyle konuştuk. Jahrein, Enis, PintiPanda, Easter Gamers, Murat Sönmez ve Duygu Köseoğlu gibi isimlerle etkinlikte bir araya geldik. 

|
      |
    • Yüzbaşı
      621 Mesaj
      31 Ocak 2019 22:19:30
      Ninja orda mı?
      |
      |
    • Binbaşı
      1926 Mesaj
      31 Ocak 2019 22:31:50
      Ne kadar güzel bir videoydu ya.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      599 Mesaj
      31 Ocak 2019 23:15:36
      Başta pinti panda olmak üzere oyun oynatıp millete izleten fuzulları geçte, aralarında bir tek Enis Kirazoğlu'nun oyun tarihi ile ilgili videoları ilgimi çekiyor onun da kasıtlı yapmıyorsa İngilizce telaffuz yerlerde sürünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pUnduli -- 31 Ocak 2019; 23:15:57 >
      01 Şubat 2019 06:41:33

Katılıyorum, all starmış ; ek olarak birde bu videonun Erdi Bey'den gelmesi şaşırttı. Benzerinin devamının gelmemesi temennisi ile.
      pUnduli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      190 Mesaj
      01 Şubat 2019 07:12:52
      Bu videoda Erdi Bey'i görünce çok şaşırdım. Galiba meslek aşkından "çiğ tavuk yenir" mottosu ile gitmiş gibi (=

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Çavuş
      74 Mesaj
      01 Şubat 2019 09:41:56
      Vay be 07:54 te Excalibur vardı pas geçtiniz baya ilginç
      |
      |
    • Teğmen
      122 Mesaj
      01 Şubat 2019 10:03:11

Size Enes Batur mustehaktır. Enis Kirazoğlu, PintiPanda, Eastergamers vb. yayıncılar ağızlarını bozmadan güzel ahlaklarıyla güzel insanlar program yapıyor ve eğlenen insanlarda izliyor. Eğer önceden Beyaz, Okan Bayülgen veya Cem Yılmaz gibi birini izliyoranız bence buraya bu adamlar kötüdür demenin hiçbir kıymeti yok. Çünkü bu adamlar günümüzün oyun talk show larını yapan insanlardır. Etkinlik güzel olmuş ve doyurucu olmuş gibi görünüyor. Umarım önümüzdeki sene daha iyisini yapar ve devamı gelir.
      |
      |
      al-ozaria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1444 Mesaj
      01 Şubat 2019 10:17:21
      Bu aralar Erdi'ye çok üzülüyorum keşke AMD,İntel,Nvidia iyi kötü birşeyler çıkarsa da şu adam gidip tanıtabilse.
      |
      |
    • Binbaşı
      1344 Mesaj
      01 Şubat 2019 10:18:34

Eleştirdikleri konu kişilerin ahlakları değil, Oyun dünyasında çok daha yetenekli insanlara göre ortalamanın altında oyun yeteneğine sahip olduklarını ima etmiş. Hemen defansif cümleler ile gerilmeyiniz.Relax.
      |
      |
      Night_Blade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      336 Mesaj
      01 Şubat 2019 15:10:41
      Klasik pazarlamacı hatun "partnerler" "deneyimleme" "çok sevindirici"...Şirketler bu tiplerden kurtulmalı artık...
      |
      |
    • Binbaşı
      1104 Mesaj
      01 Şubat 2019 15:13:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Eleştirdikleri konu kişilerin ahlakları değil, Oyun dünyasında çok daha yetenekli insanlara göre ortalamanın altında oyun yeteneğine sahip olduklarını ima etmiş. Hemen defansif cümleler ile gerilmeyiniz.Relax.
      Eyvallah üstat güzel tercüman olmuşsun, (bundan sonrası konu dışı)yalnız ilgili şahıs steam'deki NightBlade ise yanlış anlaşılmış bir eleştiri değil derdi başkadır onun "evet benim neymiş derdim" dese dahi kendisi ile iletişim kurmamayı tercih ediyorum. (Size nötr olanlara en azından nötr kalabilmeyi başarın, yersiz hasmane davranışlarınızın kimseye bir faydası yok)
      122 Mesaj
      01 Şubat 2019 18:10:16

Her gördüğünü sakallıyı deden zannediyorsun galiba. O kişi ile ne sıkıntın var onu da bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      al-ozaria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      Eski Kullanıcı Adı:
      Hellknight69

01 Şubat 2019 18:38:49
      Gereksiz takımı.
      |
      |

Çöpler: Crackdown 3, Far Cry: New Dawn, Anthem, DiRT Rally 2.0, DMC 5, The Division 2, Sekiro, Kingdom Hearts III, Generation Zero, World War Z
    • Yüzbaşı
      599 Mesaj
      01 Şubat 2019 22:15:53

Diğerlerini bilmiyorum ama Pintipanda'nın "güzel ahlakını" ekşi sözlükte girdiği entrylerde gördük, birde adamın öyle bir iddiası yok gerçi ama oyun oynamayı da bilmiyor.
      |
      |
      Night_Blade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      02 Şubat 2019 13:49:42
      Duygu köseoğlu neden pubg turnuvası yok demiş bunu diyenin pubg oyun videosu:https://youtu.be/2ASnnnlSHFA
      |
      |
    • Yüzbaşı
      653 Mesaj
      03 Şubat 2019 17:33:30
      içlerindne sadece enisi tanıyorum... diğerleri kim la
      |
      |
    • Yüzbaşı
      807 Mesaj
      03 Şubat 2019 17:51:50
      Yaşlandığımı anladım, kim oldukların bile bilmiyorum.

Twitch filandan yayın yapiyorlarsa, yabancı yayıncıları tercih edin. Yabancı diliniz gelişir. Gerçi onların arasında gereksiz bir ton adam var ama. Kaliteli adam kendini belli ediyor.
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.