Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ALL IN ONE YAZICI SEÇİMİ!!!

29
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ALL IN ONE YAZICI SEÇİMİ!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      17 Şubat 2005 00:55:51 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: DM657

Lexmark'ı kullanmadım. Ama şu anda kullandığım yazıcıyı kullanmadan önce kime sorduysam (kullananlar da dahil) hemen hemen hepsi "Eğer özellikleri güzel ama kolay bozulabilen bir multifonksiyonel yazıcı istiyorsan Lexmark al" deyince bir anda soğudum. Bilmiyorum belki yanılıyorlar ama paramı da sokağa atmak istemedim. Netice de ben yazıcımdan memnunum. Tercih senin. Umarım memnun kalırsın alacağın yazıcıdan.

ANLIYORUM AMA ZATEN 24 AY GARANTİ SÜRESİ VAR, HEM ADAMLAR NEDEN HEMEN BOZULACAK BİR ÜRÜN YAPSINLAR VE İSİMLERİNİ KARALASINLAR Kİ! BENCE BU SADECE ÖNYARGI GİBİ...
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
      Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Şubat 2005 10:32:13 Konu Sahibi
      PEKİ CANON HAKKINDA DÜŞÜNCESİ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR?
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
      Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
    • Teğmen
      101 Mesaj
      17 Şubat 2005 10:44:27
      Ben X6170 i cok begendim. Kullanan bir arkadasım var cok memnun kaldı. Onu tavsiye ederim.
      |
      |
      17 Şubat 2005 10:46:14 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Pastseller

Ben X6170 i cok begendim. Kullanan bir arkadasım var cok memnun kaldı. Onu tavsiye ederim.

BU BAHSETTİĞİN YAZICININ MARKASI NE?
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
    • Binbaşı
      1136 Mesaj
      17 Şubat 2005 10:48:22
      ya burak yeter be abi milleti all in one alacam die kafalıon yapma abi adamlarda sana cevap yazıo bırak adamların işi gücü vardır belki...uğraştırma boşu boşuna bakbu kadar millet yazı yazmış bi de yaa...
      |
      |
      17 Şubat 2005 10:50:43 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Godlessfrog

ya burak yeter be abi milleti all in one alacam die kafalıon yapma abi adamlarda sana cevap yazıo bırak adamların işi gücü vardır belki...uğraştırma boşu boşuna bakbu kadar millet yazı yazmış bi de yaa...

İYİDE SEN KİMSİN YAAA? ARTI BENİM ADIM BURAK DEĞİL ''ESER'' ...

BÖYLE SALAK SALAK TOPİCLERİ DOLDURMAYIN ARKADAŞLAR...
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI

• Binbaşı
      1136 Mesaj
      17 Şubat 2005 10:53:25
      hakkaten burak senin adını eser burak olduunu ordaki herkesten daha iyi bilmem doğal bişey di mi..? neyse hadi sürükle bakalım adamları peşinden göriim seni...Bu arada ben Emre...Tanırsın azcık hafızanı zorla...
      |
      |
      17 Şubat 2005 10:55:05 Konu Sahibi
      AA SEN BİZİM OKULDAKİ ELEMANSIN DEĞİL Mİ!

HATTA GEÇEN GÜN SANA 16 MB TNT2 EKRANKARTI ALMIŞTIK

PARDON PARDON TANIYAMADIM BİR AN YAAAA
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
    • Binbaşı
      1136 Mesaj
      17 Şubat 2005 11:01:57
      bana değil arkadaşa almıştık olm senin bu kafan varya hiç çalışmıo yaa walla haaa...balık hafızası mıdır nedir annamadım...
      |
      |

• Çavuş
      74 Mesaj
      17 Şubat 2005 11:08:58
      hp bu konuda gayet başarılı, bu tip çok fonksyonlu yazıcılardan çok sattım hiçbir sorunda yaşanmadı ( ama yaşanmayacağı anlamına da gelmiyor )
      |
      |
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.