Şimdi Ara

Alkollüyken Yalvarmayla Çevirmeden Kurtulduğunuz Oldumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: maligezgin

iyi hızlan ama
    unutma dip gaz duvara

Alıntıları Göster
    tamam kamki
  • Alkollü araba kullanmak nedir ?

Arabayı oraya bırakıp taksiye binip gitmisligim coktur.

Birde bununla övünenler var!! Nasıl bir ülkeye düştük? Nasıl insanlarin içine düştük? Yukarıdakine; niye bura? niye yani? Onca ülke varken niye burada yarattin bizi? Soruyorum.

Neyse bir kaç ay sonra yohum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 16 Ocak 2019; 11:57:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçip direksiyona geçiyorsan cezanı çekeceksin arkadaş. Gidip birine vursan ne olacak başkasının
    canı yanacağına senin canın yansın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alkollü mekanlara aracınızı kullanarak gitmeyin nasılsa oraya tekrar araçsız gitmek zorunda kalacaksınız.
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    Hocam 1-2 bira ile benim de kullandigim oldu ama araba kullanirken icki icmenin keyfini anlamiyorum ben.
    Bir yere eglenmeye gidersiiz arkadaslariniz vardir icersiniz sonra zaten sohbet vs. zaman gecer ustunden donuste arabaniyi limitin altinda kullanirsiniz. Ama keyif icin hem icip hem araba surmek? Once araba surseniz sonra evde icseniz mesela ayni keyifi vermiyor mu?
  • Alkollü şekilde direksiyona oturmadım bugüne kadar çok şükür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karımın aldattığını öğrendiğimde bir 100 lük içip direksiyon başına geçtiğimi o kafayla istanbuldan Edirneye gidip döndüğümü hatırlıyorum. 5 senedir alkol kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam 1-2 bira ile benim de kullandigim oldu ama araba kullanirken icki icmenin keyfini anlamiyorum ben.
    Bir yere eglenmeye gidersiiz arkadaslariniz vardir icersiniz sonra zaten sohbet vs. zaman gecer ustunden donuste arabaniyi limitin altinda kullanirsiniz. Ama keyif icin hem icip hem araba surmek? Once araba surseniz sonra evde icseniz mesela ayni keyifi vermiyor mu?
    onun üzerinden rahat 2.5 3 sene geçmiştir, o zamanlar neredeyse her gün içerdim. gece uykum kaçınca bile arabaya atlar manzaralı yerlere giderdim. şimdi dediğiniz gibi ben de keyif alamıyorum öyle araba sürmekten. araba sürmeyi geçtim alkolden bıktım
  • İki kez alkollü geçtim direksiyona. Birinde iki arabayız, ikimiz de zul zurna sarhoş, araçlarda da ablam ve kuzenlerim. 1.5 km yol var eve, kullandım. Gözüm kapalı giderim o yolu.

Diğerinde de şeytan dürttü bir şişe cin içtik döndük üstüne tekila bira ne varsa içtik. Eve geçsek problem değil, dürttü ya şeytan taksim e gidelim dedik, beylikdüzünden gidiyoruz bir de.. İki sap. Diğer keko daha önce ehliyetini kaptırdı alkolden sonra geri aldı, ben geçmem direksiyon a dedi. İhale bana kaldı.

Sonuç : busted. İkimiz de dışarı çıkıyoruz diye cebimize birer tomar para almıştık ve çok şükür polis amca da ahlak yoksunu çıktı. Sonra tövbe ettim. Zaten iki kez alkollü araç kullanmışım, yakalanma oranım %50. Daha yemez.

Hatuna evlenme teklif edicem, yeşilköy e güzel bir meyhaneye geldik. Çıkışta adım soy adım gibi biliyorum çevirme var. Hatun bir güzel içti, eğlendi. Ben bir duble rakı içtim. Bu da böyle bir anımdır.

Şimdiden taşlayacak olanlara söyleyeyim, herkesin bünyesi farklıdır, ben 8 saatlik yolda 5 kez mola veren adamım dikkatim dağılır diye. İnanılmaz dikkat ederim sürüş güvenliğine 10 senedir de ehliyetim var ve fiili olarak araç kullanırım, kazam yok şükür, 10 senede iki kez alkollü araç kullanmışlığım var, ama yakalanma oranım %50 sanırım bir 10 yıl sonra veririm ehliyeti.

• bir de marifetmiş gibi anlatıyorlar. Ne diyelim İnşallah bir alkollü ile kafa kafaya girersiniz.
  • 3 bira içmiştim,hareketlerimde herhangi bir gariplik vs olmuyor ama polis abi ağzın kokuyor genç fazla kaçırma dediydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISU

karımın aldattığını öğrendiğimde bir 100 lük içip direksiyon başına geçtiğimi o kafayla istanbuldan Edirneye gidip döndüğümü hatırlıyorum. 5 senedir alkol kullanmıyorum.
    Karın duruyo mu geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Karın duruyo mu geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    boşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISU

boşadım.

Alıntıları Göster
    Nafaka vermeyeydin.sövebilirmiyiz ablaya.baya sövdüm çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Nafaka vermeyeydin.sövebilirmiyiz ablaya.baya sövdüm çünkü.

Alıntıları Göster
    vermiyorum zaten. istediğin kadar küfredebilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.