Şimdi Ara

Alkollüyken Yalvarmayla Çevirmeden Kurtulduğunuz Oldumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tatile gitmiştik ankara'dan alanya'ya. dönüşte alanya çıkışında polis durdurdu. ilk kez alkolmetreye üflemiştim. polis iyi yolculuklar dedi. aracın muayenesi yok. polisin yanına gidip abi arabanın muayenesi yok gördün mü dedim o da gördüm kaybol olm dedi. gençlik işte. zorla ceza yazdırıyordum.
    Alkollü araba kullanmak nedir ?

Arabayı oraya bırakıp taksiye binip gitmisligim coktur.

Birde bununla övünenler var!! Nasıl bir ülkeye düştük? Nasıl insanlarin içine düştük? Yukarıdakine; niye bura? niye yani? Onca ülke varken niye burada yarattin bizi? Soruyorum.

Neyse bir kaç ay sonra yohum.
  • 2 bira alıp çevre yolunda müzik sigara geziniyim dedim, 2. birayı bitirdim koltuğun altına attım 1 dk sonra çevirmeye girdim. üflesem kesin 0.55 falan çıkar. birisi fenerle arabanın içine bakıyor, biranın biri ucunu çıkarmış koltuğun altından, aha sı... dedim şimdi. alkol var mı diye sordu, 1 bira içtim dedim. yine de gel üfle diye gittik ekip otosuna. aracın içine baktılar bulamadılar alkolmetreyi. 5 dk bekledim, gidebilirsiniz iyi akşamlar dedi. bindim arabaya 100 metre gittim, fırlattım biraları dışarıya. ehliyetimi öptüm hemen sürücü koltuğundayken toplamda 3 4 kere çevrilmişimdir hiç alkol çevirmesine denk gelmedim
  • Hiç alkollü geçmedim bu meretin direksiyonuna. Ha içip içinde uyumuşluğum oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 bira veya 1 duble rakı neyse de içip içip direksiyona geçen bir de bunu anlatanlar ömür boyu basur olsunlar.
  • Doblo kullanırken 5 extra içip caddeye çıkardım buda bir kere oldu polis çevirmesi, birkaç kezde yolda giderken 2 extra içtim yine çevirmediler.

Ama artık içmiyorum

• alkollü deeldim ama çevirmeye kemersiz yakalandığımda yalvarmaya gerek kalmadan polis memuru ceza yazmadan bırakmıştı
    ondan sonra daima kemer takıyorum o memurun hatırına
  • tatile gitmiştik ankara'dan alanya'ya. dönüşte alanya çıkışında polis durdurdu. ilk kez alkolmetreye üflemiştim. polis iyi yolculuklar dedi. aracın muayenesi yok. polisin yanına gidip abi arabanın muayenesi yok gördün mü dedim o da gördüm kaybol olm dedi. gençlik işte. zorla ceza yazdırıyordum.
  • sis farlarından çevirdi, anneme gözleri iyi görmüyor herhalde oğlunun dedi keşke ceza yazsaydıda o lafı söylemeseydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 14 Ocak 2019; 16:10:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

alkollü deeldim ama çevirmeye kemersiz yakalandığımda yalvarmaya gerek kalmadan polis memuru ceza yazmadan bırakmıştı
    ondan sonra daima kemer takıyorum o memurun hatırına
    Alkollü olsan ne olacak, bir kutu Lique Molly alkol çözücü içersin, mis.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Alkollü olsan ne olacak, bir kutu Lique Molly alkol çözücü içersin, mis.

Alıntıları Göster
    İçtikten sonra elektürükçüye gitmeye gerek var mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

İçtikten sonra elektürükçüye gitmeye gerek var mı hocam ?

Alıntıları Göster
    İslambolda gerek yok hocam. Diğer şehirleri bilmiyorum.

• Aurorax kullanıcısına yanıt
    Bira şişelerini dışarı atmanız şakadır umarım.
  • Alkollü hiç geçmedim direksiyon başına ..ama ataşehirde emniyet şeridinde yakalandım panik atağım var diye söyledim arabanın muayenesi yoktu ordan kitlediler sağolsunlar bir dahada girmedim emniyet şeridine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 14 Ocak 2019; 17:19:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Yalvarmak yerine kaybetmeyi tercih ederim.."
  • içip içip direksiyon başına geçenler
    ilk gördüğünüz duvara dip gaz geçirin de başkasına sebep olmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

içip içip direksiyon başına geçenler
    ilk gördüğünüz duvara dip gaz geçirin de başkasına sebep olmayın
    ok öyle yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

ok öyle yapalım

Alıntıları Göster
    Lütfen yapın da sözde kalmasın.
    Benim de çoluğum çocuğum biraz daha güvenle dolaşabilsin.
    En azından 1 tehlike ortadan kalkmış olur.
  • Alkollü araç kullananlara hiçbir şekilde müsamaha gösterilmemesi taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

ok öyle yapalım

Alıntıları Göster
    iyi hızlan ama
    unutma dip gaz duvara
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.