Şimdi Ara

Alkolden Ehliyeti Kaptıranlar Bilgi Paylaşım Konusu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
18
Favori
337.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali ferhat

bende çok korkuyorum. mahkemeye iki hafta kaldı. ne olur benim durumum..

Alıntıları Göster
    senin durum alkollü araba kullanmaktan ziyade görevli memurlara küfür filan var, mapus olmasa bile sağlam bi para cezası alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali ferhat

bende çok korkuyorum. mahkemeye iki hafta kaldı. ne olur benim durumum..

Alıntıları Göster
    Sana idam verirler, şeriat kanunları uygulanır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cacarer C kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum sıkıntılı günler geçirdim, hani öle bir durumki ehliyetemi yanacaksın, çarptığın araçların parasınamı , kendi aracanın masrafına değer kaybınamı, mahkemesinemi yani nerden baksan sıkıntı bu durum Allah kimseye yaşatmasın , taksiye binin bir bira bile içseniz çok büyük ders oldu südgeyede yazılcam bu hafta oda aradan cıksın zaman gecıyor 14 aydan fazla oldu , araç kullanmayı minumuma indirdim yakanlnıncada cezası cok onun , alkol zaten ogunden berli içmiyorum,zaten birdaha olursa 5 sene unut ehliyeti:)

Birde südgeyi aldım demişsin, bu südge nasıl oluyor bi anlatırmısın tekrardan gecmiş olsun sanada

• ali ferhat A kullanıcısına yanıt
    Ferhat burda kim sana ne derse desin dostum hakimin takdirindesin , avukat tutup mahkemene cık herseyin hayırlısı devletin kestiği ceza yapcak hiç birsey yok, sen alkolluyum küfür ettiğimi falan hatırlamıyorum demissin ama alkollu olmak zaten kasıtlı suc bahane değil , mahkemeye girdiğiin güne kadar korku sitres bitmez , hayat devam ediyor ama rahat ol zaman herseyin ilacı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya29

Birde südgeyi aldım demişsin, bu südge nasıl oluyor bi anlatırmısın tekrardan gecmiş olsun sanada
    Seneye zam gelecek dediler bende bu seneden aldım. Önce sağlık bakanlığına 1500 lira yatırıyorsun ardından ruh sağlığı birimine gidip kayıt yaptırıyorsun ki hemen kurs sırası gelmiyor benim şansıma hemen geldi yaşadığın yere bağlı. Kurs çıkınca toplamda 4 hafta, önce kan tahlili istiyorlar, normal çıkarsa her hafta bir gün olmak üzere doktorlar ders veriyor 4. Hafta verilen ödevi yapıp getiriyorsun anlattırıyorlar ve öğleden sonra da sınava giriyorsun, 5. Hafta gözlem 6. Haftada da belgeyi alıyorsun. Bu arada doktorlar psikolog, sürekli gözlerinin içine bakıyorlar ve senin oraya 3 bira içip ehliyeti kaptırdığına bakmıyor, alkolik muamelesi yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya29

Ferhat burda kim sana ne derse desin dostum hakimin takdirindesin , avukat tutup mahkemene cık herseyin hayırlısı devletin kestiği ceza yapcak hiç birsey yok, sen alkolluyum küfür ettiğimi falan hatırlamıyorum demissin ama alkollu olmak zaten kasıtlı suc bahane değil , mahkemeye girdiğiin güne kadar korku sitres bitmez , hayat devam ediyor ama rahat ol zaman herseyin ilacı
    evet biliyorum.. avukat tutum mahkeme ye avukat ve görgü tanığım ile birlikte gideceğiz. görgü tanığım amblans şöföride sana küfür edip seni kışkırtı dedi.evet ben alkllüydüm.2,57 promil. çok yüksek bir düzey. ben görevlilere biliçli olarak yapmadım. aklım yerinde degpğildi. mantık dışı yaptım. alköllüye ne yapabilirler.ben bahane etmiyorum.herşeyin hayırlısıs olsun. benim sonucum direk hapis olacak.

• ali ferhat A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hapse fln girmezsin , paraya çevrilir cezan , ikinci yakalandığında araç sürmüyormuşsun nasıl ceza yedin anlamadım onu , sonuçta alkol almışsındır eve girerken park halindeki motoruna bakmak istemişsindir bakarken motor devrilmiştir fln polis seni kullanır vaziyette ya da üstünden yakalamadan nasıl ceza yazdırdın kendine garip , çok takma kafana bir şey olmaz

:) baya sürüyormuş yapcak birsey yok mecbur gitcez:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

Kardeşim hapse fln girmezsin , paraya çevrilir cezan , ikinci yakalandığında araç sürmüyormuşsun nasıl ceza yedin anlamadım onu , sonuçta alkol almışsındır eve girerken park halindeki motoruna bakmak istemişsindir bakarken motor devrilmiştir fln polis seni kullanır vaziyette ya da üstünden yakalamadan nasıl ceza yazdırdın kendine garip , çok takma kafana bir şey olmaz
    inş. para olur.alkollü evin öününde yatarken komşular görüp haber vermiş pols ve sağlıl memurlarına. polis veriyor cezayı.inş. bişey olmaz diyorum. sonunda hapis var. bak gör hapis gireceğim.
  • çok korkuyorum. vallaha iyiyce morallerim bozuldu.
  • Arkadaşlar merhaba ,

Cuma günü 6 aylık ehliyetime el konulma cezası bitiyor , borcu yoktur yazısı sıkıntılı benim , vergi usulsüzlük cezam var 800 tl onu ödemem gerekiyor mu yoksa sadece trafik cezasını ödediğime dair banka dekontu yeterli mi , yakın zamanda ehliyetini alanlardan cevaplarınızı bekliyorum , vergi borcuna itiraz ettim yatırmak istemiyorum , ehliyeti de almam lazım , ne yapmalıyım ?
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Merhaba; herhangi bir trafik cezan yoksa cuma günü otomatik olarak ehliyetini almayıp elinde olmasa bile var görünür. Trafik cezan var ise yatırmadan alamazsın. Vergi borcunun ehliyetle alakası olmaz, cuma günü ehliyetin cebindeymiş gibi hayatına devam et.. geçmiş olsun..

• arabada alkol almayın. parkta icin gerekirse.
  • arkadaşlar merhaba;

iki gün önce ehliyetimi 1.25 promil ile ilk kez kaptırdım fakat ehliyeti kaptırdıgım yer bursa

bursada çalışıyorum. ikametgahımı bursaya aldırmıstım ikametgah su an bursada gozukuyor. polisin ilk çevirmede nerede ikamaet

ediyorsun diye sordu aydındaki ailemin yasadıgı adresi verdim ilk polisin tutanaga aydındaki adres yazıldı.ardından

karakoldaki ifadede aynı adres aydındaki evin adres yazıldı

sorum Şu mahkeme tebligatı hangi adrese gelir. ne zaman gelir?
  • aras3521 A kullanıcısına yanıt
    1 ay içerisinde gelir hocam nereye kayıtlıysa ikamet o adrese teslim ederler e devletten bak oraya da düşer

• Kaya29 K kullanıcısına yanıt
    Mahkeme ne zaman kardesss

Benim mahkeme 11 aydaydı geçti cok şükür

Ee sonuç ne ? Çıkmışsın mahkemeye hala ne olur diyorsun ?

Eee sonuç ne çıktı?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.