Şimdi Ara

Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 LİTRE - 130TL - KARGO BEDAVA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
3.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almer Handscrub Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 LİTRE - 130TL - KARGO BEDAVA

ALKOL ORANI %80

https://www.avansas.com/almer-handscrub-alkol-bazli-el-dezenfektani-5-lt-p-82057

NOT: PL20 KODU İLE 130TL'YE ALABİLİRSİNİZ. SEPETTE EN AZ 1 ADET AVANSAS ÜRÜNÜ OLMALI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DavlumBazlama -- 16 Nisan 2020; 12:10:3 >

• Surekli kolonya kullanirsan ellerin soyulur ve tahriş olur.
    Ama bu üründe nemlendirici var. Ekstra olarak piyasada kolonya bulamiyorum ben ve 5 litre alip küçük şişelerde kullanip disarda yanimda taşıyıp her zaman ergonomik olarak kullanıyorum. Ve son olarak ailesinden saglik calisani olan varsa dezenfektan alarak ona destek olabilir kendini daha iyi dezenfetke edebilsin diye..
  • Kolonya yerine neden tercih edelim. Maksat alkol ise?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Surekli kolonya kullanirsan ellerin soyulur ve tahriş olur.
    Ama bu üründe nemlendirici var. Ekstra olarak piyasada kolonya bulamiyorum ben ve 5 litre alip küçük şişelerde kullanip disarda yanimda taşıyıp her zaman ergonomik olarak kullanıyorum. Ve son olarak ailesinden saglik calisani olan varsa dezenfektan alarak ona destek olabilir kendini daha iyi dezenfetke edebilsin diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Kolonya yerine neden tercih edelim. Maksat alkol ise?
    gliserin vb cildi koruyan şeyler de oluyor bunlarda.
  • Ellerinde kalacakkk

• kod hala çalışıyor mu bende çalışmadı
  • https://www.avansas.com/maratem-m105-alkol-bazli-el-dezenfektani-5-lt-p-76767

2 gün önce 5 tl daha ucuzdu .Dolardan arttı galiba. İkisi arasında fark var mı

• kadir_150 kullanıcısına yanıt
    ben de buna bakıyordum, bunu önermişlerdi hatta bana da dün. fiyat zamnalnmış ama :D

ilk mesajdakinide alkol oranı etil 60 izo 20 şeklinde sanırm. maratem de bu bilgiyi bulamadım sadece 70 yazıyor. ama eczacıbaşı ürünü olması daha cazip yapıyor.

pl20 için üye girişi mi yapmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 16 Nisan 2020; 14:25:44 >
  • üye girişide yaptım avansas ürünüde ekledim PL20 çalışmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su gibi sıvı mı yoksa böyle jel gibi mi. Ben bir yeri temizlerken kolonya sıkıyorum bunu öyle yapamam diye kolonya alıyorum sürekli ama bilemedim. Bunda öyle bir durum olabilir mi diye.

• takip
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    dzenfektanlar yüzey temizliğinde vs kullanılabiliyor sanırm. antiseptikler el vs için ama dezenfektanlar her ortamda ya da alet edevatta kullanılabiliyor diye bir yazı okumuştum.
  • Bu ürünü DH de konusu açılmadan sipariş etmiştim. Alkol oranı ile ilgili şüphem vardı ancak kokusu oldukça keskin saf ve uçuculuğu yüksek. Alkol oranını ölçemiyorum ancak iyi bir ürüne benziyor :) Eczanelerden daha önceden aldığım 1-2 dezenfektana göre epey keskin.
    Not : dezenfektan uzmanı değilim, kullanıcı görüşü.
  • kadir_150 kullanıcısına yanıt
    Bu urun eczacibasi 129 tl idi aldim super urun suan 134 sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dangerousman kullanıcısına yanıt
    Hocam sıvı mı jel mi bu ürün bı yardımcı olabilir misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponla birlikte 105 TL'ye düşüyor
  • inanlı kullanıcısına yanıt
    jel gibi değil normal akışkan sıvı. püskürtme şişeleriyle kullanıyorum.
  • Avansas 'tan banka kartıyla alışveriş yapılmıyor mu? Limit sorunu yok, telefondan iki farklı tarayıcı ile deniyorum ama olmuyor. Garanti paracard 100/10 kampanyası ile güzel fırsat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • endero E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ederim hocam güvenilir midir acaba. Dışarıdan geldiğimde elime yüzüme sıkıp evde de etrafı hızlıca silerken dezenfektan olarak kullanicam hani kargo geldi diyelim üzerine sıkmak silmek için kapı koluna sıkıp silmek için gibi. Marka olarak güvenilir midir ayrıca. Sizin nezlinizde herkese sormuş olayım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.