Şimdi Ara

Alkol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer alkolü sürekli geviş getirirsen 2-3 haftayı bulabilir tabii, doorudur.
  • Arkadaşlar ne alaka geviş getirmek yok şöle içersen böle içersen hayır hiçbir alakası yoq

Alkollü herhangi bir içeceğin insan üzerinde etkisi 1 günde çıkabilir önemli deildir ama vücuttan kesinlikle 40 GÜN sonra çıkar... Ve alkollü birinin 40 gün boyunca yaptığı ibadetler kabul sayılmaz.. Mesela Ramazan'dan 9 gün önce içki içip ramazan'da 1 gün bile oruç kaçırmayan bir adam hiç oruç tutmamış sayılır söliim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanpac -- 2 Mart 2006; 21:26:13 >
  • Burada ibadetlerin kabul olunup olunmayacağını bilen peygamber misali arkadaşlar herşeyi çok güzel açıklamışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: science_is_4_ever

Yaa.. Walla, ben içince etkisi çok çabuk geçiyor..

30-40 gün çıkmaz diyorlar ii peki de etkisi de şöööle 40 gün süren güssel bi içki yapsınlar da onu içsek..

İyi ekonomi olur, içki fiyatları düşer ne güsel..

Oooo arkadaşım sen kaç molekülle sarhoş oluyon?

• İyide dun dagıtamadık bugun dagıtacagım Ama hala 40 gun konusunda oneri bekliyorum yani bi kere içersem dinden atıldım Niye atıldım hani 3 kere gitmeyenin kalbi muhurlenir 4. de dinden cıkamıs 40 gun 4 hfta dan fazla
  • yorumumu söliyim...

alkol tam olarak 40 günde vücuttan atılır...bakın dikkat edin tam olarak diorum...büyük bir kısmı ise 8-12 saat arasında vücuttan atılır...
  • Alkol 3 gün boyunca vücuttan atılmamış olsaydı, 3 gün boyunca sarhoş gibi dolaşırdık

Arkadaşların dediği gibi en çok 6-8 saatte atılır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

quote:

Orjinalden alıntı: science_is_4_ever

Yaa.. Walla, ben içince etkisi çok çabuk geçiyor..

30-40 gün çıkmaz diyorlar ii peki de etkisi de şöööle 40 gün süren güssel bi içki yapsınlar da onu içsek..

İyi ekonomi olur, içki fiyatları düşer ne güsel..

Oooo arkadaşım sen kaç molekülle sarhoş oluyon?

Ohhooo... çoook...
    En son ki çevirmede 450 promil çıkmıştım... ama, arslanlar gibiydim direksiyonda...
    Doğrudan, trafik polisinin arabasına toslamıştım, kapıları kitlendi çıkmadılardı hınzırlar...

Tam geri vitese takacaktım ki, en son bıraktığım yerde bulabilseydim, zor ölçerlerdi promilimi ama, çok aramama rağmen, son bıraktığım yerden almışlar gibi geldi bana vites kolunu..
    Ne biliim, içki bu işte, şişede durduğu gibi durmuyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi science_is_4_ever -- 3 Mart 2006; 19:17:18 >

• Tmm dagıtymıyrom karar verdim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.