Şimdi Ara

Alita: Battle Angel (2019) | Robert Rodriguez (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
4.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmin sonunda ciddi mantık hatası var bence şöyleki dünyadaki şehirleri yok etmek için gönderilmiş mars ordusunun hedefinde şehirler ve o mars ordusunun askeri olan Alitanin da hedefinde Nova var. Alita bunu sonlara doğru hatırlıyor sevgilisinin de ölmesiyle Novayı öldürme arzusu daha da artıyor. Nova ise alitanin asker olduğunu ve hedefinde kendisi olduğunu filmin sonlarına doğru öğreniyor. İşin bomba kısmı ise burada, sevgilisinin ölmesinden sonra Alita oyunlara katılırken nova da Alitayi izliyor :) Bu son olmasa ve aşk kurgusu bu kadar işlenmemiş olsa çok daha güzel olabilirmiş.
  • Arkadaşlar filme gitmenizi şiddetle öneriyorum
  • Filmi beğendim.Rodriguez abimizle Cameron'un birleşmesinden kötü film çıkması zordu zaten.Dc ve Marvel filmlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Tavsiye ediyorum.

Yönetmenin ve yazarın kaliteli olması çok önemli.Mesela ilk Ant Man çok zevkliyken Edgar Wright'sız ikincisi leşti.Jon Favreau'lu Iron Man 1-2 güzeldi gerisi malum.
  • Harika bir film.

• Ya kardeş 200m ile film yapıyorlar bu nasıl senaryo ya filmin içerisindeki flashback anında mars askerleri gelen savunma çemberi üzerinden atlamıyor yere yatıp ateş ediyor ama filmin sonunda alita üstünden atlıyor.Hayır bunu geçtim niye o kadar gelişmiş teknolojin varken yukarıya halattan çıkıyorlar abi yok mu uçan aracınız vallahi billahi benim kafa basmadı birşey mi kaçırdım yoksa bu kadar saçmamıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 20 Mart 2019; 1:52:5 >
  • Atmin kullanıcısına yanıt

benim tahminim muhtemelen zalem de bir kalkan var. o yüzden kapıdan girmeye çalışıyorlar. tabiki benimki bir tahmin.
  • Düşmedi mi daha? Sabırsızlanıyorum
  • nette gayet kaliteli versiyon var. ilk sinemada internettede 5 kaz seyrettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

nette gayet kaliteli versiyon var. ilk sinemada internettede 5 kaz seyrettim.
    Olmaz Bluray 1080p izlemem lazım. Çok övdüler.
  • o zaman keşke sinemada izleseydiniz. ikincisi gelmeyebilir zira düşük gelir elde etti.
  • quote:

o zaman keşke sinemada izleseydiniz. ikincisi gelmeyebilir zira düşük gelir elde etti.
    Kaçırdık işte. Teşekkürler yine de.
  • bunun animesi varmış iki bölüm galiba bulan eden varmı baktım bulamadım
  • Radminn kullanıcısına yanıt
    ben buldum ama hem türkçe altyazı.org daki altyazının senkronu tutmuyor hemde anime çok eski olduğu için neredeyse vcd kalitesinde görüntü var.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    merak ettim ya savaş ne savaşı yukardaki şehir ne falan . filmide çıkmıcak falan diyorlar film hasılatı düşükmüymüş neymiş
  • Radminn kullanıcısına yanıt

2.filmi çıkar mı? belli olmazda. savaş dünya ve mars arasında imiş sanırım. mars ın cyborg ları dünyayı işgal etmiş ama sonra ne oldu ise zalem kalmış birtek.
  • quote:

2.filmi çıkar mı? belli olmazda. savaş dünya ve mars arasında imiş sanırım. mars ın cyborg ları dünyayı işgal etmiş ama sonra ne oldu ise zalem kalmış birtek.
    Mangasında bile anlatılmıyor. Sonlara doğru çok çok az bilgi veriliyor. ANimesi ise filmde ne gördüyseniz aynısı, bildiğin animeden copy/paste yapmışlar.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    animesinin filme benzer olduğunu biliyorum. görüntü kalitesi ve çizimleri çok kötü olduğu için atlaya atlaya seyretmiştim. zannedersem manganın yazarı filmi gelicek diye 16 senedir serinin animesini devam ettirmedi. eğer filmin devamı gelmesse belki benim umudum anime olarak devam eder.
  • Yurtdışında hala vizyonda. 401 milyon hasılata ulaştı.
  • 2. film henüz onaylanmadı ancak 2. filmin yaklaşık 600 sayfalık senaryosu hazır durumda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.