Şimdi Ara

ALITA BATTLE ANGEL Official Trailer (2018) James Cameron Sci Fi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Alita: Savaş Meleği Film Konusu
    Yukito Kishiro’nun çizgi serisinden beyazperdeye uyarlanan Battle Angel, 26. yüzyılda yaşanan bir hikaye.
    Tüm gelecek hikayelerindeki gibi dünya asil ve zenginler, fakir ve serseriler olarak ikiye bölünmüş. İyi vatandaşlar Tiphares’te varlık içinde yaşarken alt tabaka Scrap Yard adlı bir harabe şehirde yaşam savaşı veriyor. Tiphares’ten kovulmuş eski bir vatandaş olan doktor Ido bir gün yaralı bir cyborg kız bulur ve onu onarıp adını Alita koyar. Hikaye de asıl olarak bundan sonra, Alita’nın kimlik arayışıyla başlar.

Vizyon Tarihi: 20 Temmuz 2018

Yapımı : 2018 - ABD , Kanada

Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera , Romantik

Yönetmen : Robert Rodriguez

Oyuncular : Rosa Salazar, Christoph Waltz, Mahershala Ali, Ed Skrein , Eiza González

Senaryo : James Cameron, Robert Rodriguez, Laeta Kalogridis

Yapımcı : James Cameron, Robert Rodriguez

Diğer Adı : Battle Angel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 14 Aralık 2017; 16:48:0 >

• Konu, tür, kadro, atmosfer, yönetmen ve yapımcılar yakıyor. Görseller de fena değil ama Alita eğreti durmuş. CGI olduğu çok belli oluyor. Daha doğrusu görüntüsü biraz rahatsız ediyor. Bakalım 2. bir Elysium etkisi yaşarız belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Konu, tür, kadro, atmosfer, yönetmen ve yapımcılar yakıyor. Görseller de fena değil ama Alita eğreti durmuş. CGI olduğu çok belli oluyor. Daha doğrusu görüntüsü biraz rahatsız ediyor. Bakalım 2. bir Elysium etkisi yaşarız belki.

Her türlü izlenir emin ol CGI çok güzel zaten tamamlanmış hali çok daha iyi olur bayılırım bu tarz ütöpik filmlere acınası bir cyborg kız kendi hayatının arayışı içinde gelsin alırız bir dal ağa ,

Elysium harika yapım:Ha bu arada özletme kendini seni görmedimmi foruma Konsantra olamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 14 Aralık 2017; 17:22:29 >

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Neredeyse her gün buradayım bea! Forumun kapılarında yatıyoruz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 15 Aralık 2017; 1:19:18 >
  • Erteleme kötü olmuş.

Filmin Imax seçeneği var. Kaçırmamak gerek.

• CGI'Çok iyi A kalite 3D konusunda ise pop-out yani dışa taşma efektleri çok daha fazla yapsalarki bunu bilerek yapmıyorlar filmler tadından yenmez tam bir read player one havası varki bayılıyorum bu tarza
  • Yalan yok görsel olarak tam sinema salonunda izle beni diyor. Fena film olmayacak gibi umarım sırf görsellikten daha fazlası da vardır. Oyuncu kadrosu da baya kaliteli.

Kaç yıldır konuşuluyordu şu film projesi ben yaşlandım valla en sonunda geliyor olması güzel. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 23 Temmuz 2018; 21:57:53 >
  • Subat ayinda vizyona giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Kasım 2018; 16:14:43 >
  • habire ertele babam ertele.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.