Şimdi Ara

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
7.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mami23

mehmet abi çok teşekkür ederim ilgin için kasadan çok memnunum herkese tavsiye ederim kasalar gerçekten harika

Çok anlayışlı ve seviyeli üslubundan dolayı ben teşekkür ederim Muhammed kardeşim.
  • western digital raptor sattım mehmet kardeşimize keyifli ve hızlı alışveriş oldu tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sileli

western digital raptor sattım mehmet kardeşimize keyifli ve hızlı alışveriş oldu tavsiye ederim

Güvenilir ve sağlam referansı olan bir arkadaşımız. Teşekkür ediyorum.
  • Mehmet arkadaşımızdan Feel Hurricane II aldım gayette memnunun gerçektende elime çacuk geçtikurye firmasıda 4x4 :) tekrardan tşk ederim Mehmet kardeşim :D
  • MEHMET KARDEŞTEN SAMSUNG MONİTÖR ALDIM VAKTİ ZAMANINDA 10 NUMARA BİR ARKADAŞ GERÇEKTEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hero_Of_The_Day

Mehmet arkadaşımızdan Feel Hurricane II aldım gayette memnunun gerçektende elime çacuk geçtikurye firmasıda 4x4 :) tekrardan tşk ederim Mehmet kardeşim :D

Çok teşekkür ederim, keyifli bir alışverişti
  • arkadastan kasayı aldım... kargo geldi..... sorunsuz anlastıgımız sekilde.. tşk... herkes gönül rahatlıgı ile alıs veriş yapabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ((( free_man )))

MEHMET KARDEŞTEN SAMSUNG MONİTÖR ALDIM VAKTİ ZAMANINDA 10 NUMARA BİR ARKADAŞ GERÇEKTEN

Teşekkür ederim. Aynı zamanda bir adette hyundai satmışlığım vardır kendisine.

quote:

Orjinalden alıntı: acrapole

arkadastan kasayı aldım... kargo geldi..... sorunsuz anlastıgımız sekilde.. tşk... herkes gönül rahatlıgı ile alıs veriş yapabilir...

Çok seviyeli ve keyifli bir alışveriş yaptık sayenizde. Teşekkür ediyorum.
  • Mehmet kardesimden FEEL HURRICANE AI-03 isimli kasayi aldim..gercekten urunden cok memnun kaldim.. zaten Mehmet'in kisiligide bu guveni urun gelmeden once bnde saglamisti. kendisi guvenirligi sonsuz bir insandir. alisveris yaparsaniz eger hic tereddut etmeyin ;)

Hersey icin cok tesekkur ederim Mehmet kardesim.

Samet Polat
  • quote:

Orjinalden alıntı: salieri38

Mehmet kardesimden FEEL HURRICANE AI-03 isimli kasayi aldim..gercekten urunden cok memnun kaldim.. zaten Mehmet'in kisiligide bu guveni urun gelmeden once bnde saglamisti. kendisi guvenirligi sonsuz bir insandir. alisveris yaparsaniz eger hic tereddut etmeyin ;)

Hersey icin cok tesekkur ederim Mehmet kardesim.

Samet Polat

Asıl ben teşekkür ederim. Samet kardeşimde bir o kadar güvenilir ve dürüst birisidir. Seninle alışveriş yapmak bir zevkti.
  • arkadaş bayağı sağlam iş yapıyo..kargo benden dedi almadım..kargoyu ben veriyim dedim daha pahalıya geldi...onun dediğini yapsam daha karlı olacaktı..yani güvenebileceğiniz bi arkadaş..en azından ben alış verişte bi sorun yaşamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergec_ti

arkadaş bayağı sağlam iş yapıyo..kargo benden dedi almadım..kargoyu ben veriyim dedim daha pahalıya geldi...onun dediğini yapsam daha karlı olacaktı..yani güvenebileceğiniz bi arkadaş..en azından ben alış verişte bi sorun yaşamadım...

Çok keyifli bir alışveriş yaptık. Böyle bir nüansta olduaramızda, güle güle kullanmanız dileğiyle.
  • güzel bir alışveriş oldu, kasa tam vaktinde kargoya verildi. teşekkürler

13.12.2007
    satış sonrası hizmet diye bir şey beklemeyin.
    feel psu su sistemime renk kattı,sistemi bir kere bile hayata geçiremeden itinayla yaktı, ekim sonu-aralık başı, anakart-cpu serviste kaldı.
    kasayı da satıcıyla tekrar anlamsızca görüştükten sonra çöpe attım.
    Resimlerine bakarak almayın, gidin vatan veya başka bir mağazada kasaların malzemelerini inceleyin.
    psu'yu sevmediğiniz insanlara hediye etmeyecekseniz hiç almayın.

Modifikasyona girmeyecekseniz(kesmesi kolay) fiyat/performans gördüğüm en berbat kasa.

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=feel&author=&forumid=297&topicreply=both&message=body&timeframe=%3E&timefilter=0&language=single&top=500&criteria=AND&minRank=0&sortMethod=r&submitbutton=+Tamam+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irba -- 13 Aralık 2007; 9:33:42 >
  • Biliyor musunuz, bu konu yanlış yerdeymiş? İkinci el forumunda yaptığımız alış-verişleri ikinci el forumunda yazamıyormuşuz. Konu dışına ya da gereksizlere açmamız gerekiyormuş. Saçma sapan kurallara
  • quote:

Orjinalden alıntı: irba

güzel bir alışveriş oldu, kasa tam vaktinde kargoya verildi. teşekkürler

Ben teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

Biliyor musunuz, bu konu yanlış yerdeymiş? İkinci el forumunda yaptığımız alış-verişleri ikinci el forumunda yazamıyormuşuz. Konu dışına ya da gereksizlere açmamız gerekiyormuş. Saçma sapan kurallara

2.el Bölümünde olması gereken en yararlı başlık; alışveriş yaptıklarımız ve birbirimize not verdiğimiz başlıklardır!

Ve dahî forumdaki en büyük eksiğimiz! Nasıl açıkarttırma sitelerinde herkesin bir profili ve o profilde alışveriş yapanların verdiği puanlar varsa, DH'ta da bunun tek çözümü ve karşılığı budur
  • ürün aynen ilandaki gibi havale yaptığım gün hızlı kargo çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: sissil

ürün aynen ilandaki gibi havale yaptığım gün hızlı kargo çok teşekkürler

Ben teşekkür ederim.
  • arkadaştan FEEL 550Watt PSU aldım. Hiç ama hiç sorunsuz bi alışverişti sağolsun. Çok memnun oldum. MSN den online irtibat
  • quote:

Orjinalden alıntı: sbozkurt

arkadaştan FEEL 550Watt PSU aldım. Hiç ama hiç sorunsuz bi alışverişti sağolsun. Çok memnun oldum. MSN den online irtibat

Evet MSN ile çok güzel ve seviyeli bir alışveriş yaptık. Teşekkür ediyorum.
  • feel kasalardan bende aldım güvenilir bir arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.