Şimdi Ara

Alistar’ın İntikamı Yayını

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır TRRiotu izlemiyordum denk geldi. Sunucular ve riot çalışanları nasıl bu kadar rahat evde oyun oynuyormuş gibi davranabiliyorlar? Çok laubali davranıyorlar bana çok itici geldi. Yayın yapıyorsun üstelik yaptığın yayın bir kuruluşun yayını. Tamam sıcak kanlılık iyidir, şakalaşmalar iyidir ama bu nedir ya !!

• Tercih meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +18 yayın birbirlerinin üzerine biniyolar

• Burası tr ne bekli12.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleme o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: nebula-bunela-labune

Tercih meselesi

Tercih meselesi değil hocam feritin yada başka bir yayıncının yayınında sıradan bir kanalda yapmıyorlar yayını. Global bir şirketin türkiye ayağında yaptıkları yayına bak. Hayır sonra neden türkiyedeki oyuncular böyle deniyor. E kimi örnek alacak bu adamlar?

Düşünsene arda halısaha maçında yaptığı laubaliliği hadi gitsinde barcada yapsın. Kan alırlar adamdan
  • Fena değil. Saçma yorumlarından iyidir en azından oyun içini dinliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fourcade kullanıcısına yanıt
    Yayına laf atmadım hocam. Oraya gelen konuk oyuncularda bi nebze bu hareketler yapabilir ama sen temsilcisin arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

quote:

Orijinalden alıntı: nebula-bunela-labune

Tercih meselesi

Tercih meselesi değil hocam feritin yada başka bir yayıncının yayınında sıradan bir kanalda yapmıyorlar yayını. Global bir şirketin türkiye ayağında yaptıkları yayına bak. Hayır sonra neden türkiyedeki oyuncular böyle deniyor. E kimi örnek alacak bu adamlar?

Düşünsene arda halısaha maçında yaptığı laubaliliği hadi gitsinde barcada yapsın. Kan alırlar adamdan

Ben izlemiyorum zaten onun için dedim

• grup yapıyolar
  • Eğlence yayını o adamlar orada turnuva sunmuyor.Napsınlar öyle bir organizasyonda ciddi bir şekilde mi davransınlar
  • 12-15 yaş arası kardeşlerimiz izliyor , ciddi olurlarsa sarmaz onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

Uzun zamandır TRRiotu izlemiyordum denk geldi. Sunucular ve riot çalışanları nasıl bu kadar rahat evde oyun oynuyormuş gibi davranabiliyorlar? Çok laubali davranıyorlar bana çok itici geldi. Yayın yapıyorsun üstelik yaptığın yayın bir kuruluşun yayını. Tamam sıcak kanlılık iyidir, şakalaşmalar iyidir ama bu nedir ya !!

sana göre değil.anakin ve mayfiest hayranlarına göre yapıyor yayınlar.
  • LCS maçı yapmıyorlar arkadaş.
  • Runato kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılıyorum. Ciddi davransınlar demedim. Ama böyle olmaz. Trollesinler, şakalaşsınlar, hatta birbirlerine lafda atsınlar eğlence yayını sonuçta. Ama bunu o isme yakışır şekilde yapmak var mahallede internet kafede arkadaşlarınla yaptığın gibi yapmak var. Birbirinin üstüne atlamak nedir ? "Babanın malımı lan!!" derler ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carry Horror Story

grup yapıyolar

• izleyenler veled ( veledleri gözlemlemek için izleyenler haric )
  • Judge Magister kullanıcısına yanıt
    Yahu o zaman RiotTR açıklamasını yapsın rahatlıyalım.

Biz diğer swler gibi işimizi ciddiye almıyoruz. Oyunu ciddiye almıyoruz. İsteyen istediği atı koşturabilir gelen paraya bakarız, kalite umrumuzda değil diye. Bizede ayak yapmasınlar yok takım çalışması yapan saygılı zeki çevik ahlaklı oyuncu istiyoruz diye.

İmam osurursa cemaat napar ? Küçük yaştaki arkadaşlarımıza yol göstermeleri gerek. Nerde çokluk mantığıyla izleyici kasalım mantığında değil.

Chatta alikantenin mesajını gördüm daha bişey demiyorum " Oyunu başlatta vurıyım azına "
  • bu yokbeolm denen embesil kim
  • elit lowlar toplanmış. yabancı yayınlarda da bu şekilde yapılıyor gayet komikti, ben beğendim. türk olan her şeye çamur atma sevdalıları izlemeden laf ediyor. madem bu kadar coolsun git redditte takıl ama takılamaz ingilizcesi de low. bu eğlence yayınıydı eğlendiler işte ne kasıntısınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.