Şimdi Ara

Alıntı bildirme sistemi gene bozulmuş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• aynen , alıntılara baktıgım halde halen yukarda (6) ibaresi var.
  • halen bozuk
  • Şimdilik buna basın arkadaşlar:

Alıntıları okunmuş say
  • 18 oldu benim de.

"Alıntıları okunmuş say"
  • Problem var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Problem var mı?

Var.
  • quote:

Problem var mı?

usta atıyorum konuda 2 yeni mesaj varsa bildiğin üzere (2 yeni) yazardı şimdi o yok. ve 2 yeni alıntı olsa da konunun ismi koyu yazılı oluyor. Yani bizi ilk alıntıya götürüyor. Bir de X alıntıyı açtıktan sonra kapatamıyoruz. Sanki önceden açtığımızda kapatabiliyordum. Bir de okunmuş say butonu işe yaramıyor. Önceden cevaplanan mesajlarıma bakınca zaten alıntılar sıfırlanıyordu.
  • quote:

Problem var mı?

Düzgün çalışıyor fakat alıntı yapıldığına dair uyarı gelmiyor bana
  • cevaplanan mesajlar kısmına girip hepsini sildiğim halde reload yapınca hepsi tekrar geliyor, bir arıza var ama anlamadım. Ben sildikçe o çoğalıyor.
  • Ben anlamadım.Biz alıntıları okunmuş say kısmına basmadıkça o uyarıyı hep verecek mi..Bide citizen cevaplanan mesajlar kısmında konunun ismine tıkladığımızda konunun ilk sayfasını göstersin.Nasıl olsa son atılan mesajı en sağdaki kısımdan mesaj atan üyenin isminin yanındaki kutucuktan yapabiliyoruz yada kendi attığımız son mesajıda aynı şekilde yapıyoruz.Ayrıca cevaplanan mesajlar kısmında bizden sonra kaç tane mesaj atıldığı ve göreceli olarak şu kadar dakika önce atıldı diye bir ibare bardı eskiden.O geri gelecek mi..
  • konu açmak için geldim. hazır açılmışı var madem.

bende de aynı sorun var. habire ekrana geliyor alıntınız var deyu..
  • cevaplanan mesajlarım görüntülendiğinde otomatik olarak okunmuş muamelesi görse daha iyi olmaz mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.