Şimdi Ara

Alınık Yemek Fişi (Ticket, Multinet, Sodexo) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
21
Favori
60.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yiyecek #McDonald's
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba bende 408 tl lik ticket kartım var sana nakit karşılgında verebilirim bende izmirde otuyoruyorum
  • artvan A kullanıcısına yanıt
    419,90 Tl her ay yüklenen bir kartım var.
    İstanbul Kağıthanedeyim.
  • multinet kart düzenli alırım 100/25 ile sodexo vb. yemek çeklerinide düzenli alırım 100/25 ile whatsupdan ulaşabilirsiniz 0507 959 52 91
  • Arkadaslar yemek kartını nakite çevirmek isteyenlere yardimci olabilirim.pm atmanız yeterli.kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ay duzenli 290 TL sodexo yukleniyor. Nakite cevirmek istiyorum. 05425378626

• Slm ticket kartımda 250-300 tl nakite çevirmek istiyorum. İstanbuldan yardımcı olabilecek varsa irtibata geçebilirmi?
  • 1.300 multinetim var.

Çok acil nakite ihtiyacım var. 1250 TL ye nakite çevirebilecek varmı ?
    Ankaradayım...
  • Sodexo yemek cekim var 260 tl paraya cevirmek istiyorum izmir ici elden getiririm?

• Sodexo Ticket Multinet Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler Bozdurma Kırdırma Komisyonsuz Yapılır
    http://www.kredipara.org/sodexo-ticket-multinet-setcard-paraya-cevirme-nakite-ceviren-yerler/
  • 589 tl yüklü ticket kartımı 500 tl ile bozdurmak istiyorum yapabilecekler ulaşsın istanbul.0530 230 16 50
  • %25 komisyon ile ticket kart bozdurma yapilir pm atmaniz yeterli istanbul ici

• Tüm yemek kartlariniz cekleriniz %25 ile bozulur istanbul ici bilgi icin pm den ulasabilirsiniz..

• Merhaba multinetimi kırdırdım ve çok başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleşti tavsiye ederim.

0541 689 65 44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhansahinnn -- 25 Aralık 2016; 23:5:6 >
  • Artik instagram hesabimizda mevcut (ticketmultinetsetcardkirdir) kullanici adiyla ulasabilirsiniz

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    Merhaba multinetimi kırdırdım ve çok başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleşti tavsiye ederim.

0541 689 65 44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhansahinnn -- 25 Aralık 2016; 23:6:43 >
  • Merhaba multinetimi kırdırdım ve çok başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleşti tavsiye ederim.

0541 689 65 44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhansahinnn -- 25 Aralık 2016; 23:10:30 >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Tum yemek kartlari ve kuponlari nakite cevrilir 0537103655 yusuf bey msj atin

• 05537103655

• Anadolu yakası sodexo çeki bozdurabikecek varmı ??

• Tüm yemek kartlari ve cekleriniz %25 ile kirilir 05535135267 msj atabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.