Şimdi Ara

Alınık Xperia SP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adıyaman İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nakit alinacak sekilde 1 Adet 2.El Tam Kutu Eksiksiz Faturali Xperia SP Ariyorum Pm Atarken Atacaginiz Pm'lerde Sacma Sapan Teklifler Sunmazsaniz Sevinirim.. Saygilarimla

Not: İlan Abuk Subuk Yorumlara Muhabbetlere Kapalidir.. Saticilar Pm Yoluyla İrtibata Gecerse Sevinirim..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakaway -- 7 Eylül 2013; 16:55:43 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • Takip...
  • İlani okumadan abuk subuk pm atanlara cevap vermiyorum son bir kez daha söylüyorum sifir degil 2'ci el ariyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: omer1126

quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

Nakit alinacak sekilde 1 Adet 2.El Tam Kutu Eksiksiz Faturali Xperia SP ve 1 Adet Xperia Z Ariyorum Pm Atarken Atacaginiz Pm'lerde Sacma Sapan Teklifler Sunmazsaniz Sevinirim.. Saygilarimla

Not: İlan Abuk Subuk Yorumlara Muhabbetlere Kapalidir.. Saticilar Pm Yoluyla İrtibata Gecerse Sevinirim..

Z var dusunur seniz bir aylik bile deyil cihaz sorunsuz ciziksiz beyaz

Cihaz hakkinda net bir bilgi verirseniz sevinirim faturasindan tut herseyi varmi nereden alindi ve ne kadar istediginizi pm ile belirtin görüselim..

NOT: İlaniniza Baktim O Fiyata Bana Gelmez Yüksek Yani Fiyatiniz Tesekkür Ederim.. Daha Düzgün Bir Fiyat Olursa Talibim..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakaway -- 6 Eylül 2013; 20:38:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.