Şimdi Ara

Alınık Xbox360 Manisa içi ikinci el

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Manısa Icı Veya Refenans varsa dısı Xbox360 Almak ıstıorum.Okadar Saglıklı bı makıne ıstemıyorum Insan gıbı kullanmak sartıyla bı sorun cıkartacagınıda sanmıyorum.Istıosanız Ps2 ve 80 oyunuyla beraber Ustune para verecegım taktırde tks gerceklestırebılırız.
    Xboxda aradıgım Ozellıkler Soledır
    1-Banlı olsun.
    2-3k Kesınlıkle olmasın
    2-2006 Uretımlı olsun
    3-Kesınlıkle Kopya oyun oynatabılsın Ve yanında ekstra oyun vermek sartıyla urunu alabılırım
    4-Tek kol olsun kolda hıc bı sorun olmasını ıstemem
    5-Hdd olmasın.
    Bana sole bı 1 2 yıl dayansın ıyıce bı zevkımı alayım yeterlı olur saten.200 Luk mala 400 Deyıpde Benım Canımı sıkmayın.Bende bır adetde ps2 bulunmaktadır,3 4 ay kullandım Hıc Sorun yasamadım Yanında 79 tanede oyun verırım.Ustune Abartılmayacak sekılde 30 lıra ust verebılırım.Ama ıstemıorsanız Ps2 Yı sattımda anca alabılırım xboxu

Aradıgım fıyat aralıgı 200 Dür..Elıte Istemıyorum arcade yeterlı . Konumun Altına Sacma Sapan Ukalaca bı yorum yazmayın.Asabıyımdır bu konularda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear22 -- 1 Mayıs 2010; 21:22:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• abi verdiğin fiyat gerçekten çok iyi ama dikatet 3k lı makina sana vermesinler.istediğin fiyatlarda mekineler hep 3k olacaktır.normal makineyi o fiyata vermezler inanma.Eğer düşünürsen ben sana 170 tl ye makina kol adaptör tv bağlantı kablosu ve oyun verebilirim.Ama söylüğüm makina 4 ay önce 3k gördü yapıldı şuan hiç sorunu yok .tek makinayıda satabilirim oda 80 tl.uyarsa msj atarsın arkadaşım.
  • dostum sende refenans da yok nasıl guvenebılırım sana fıyaıtn uygun ama guven olmadıkdan sonra :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofear22 -- 2 Mayıs 2010; 21:53:14 >

• Arkadaşım dediğin doğru burası Türkiye herşey olabilir istersen sahibinden.com dan aksesuarlar bölümünden get açabilirim.kredi kartı ile alır ürün gelince ödeme onayını verirsin.ama oradan get açarsam 10 TL fark almam lazım.
  • kredı kartım yok :S bu arada msnnı verırmısın ozel msj atamıyorumda :S

• msn adresim ismailbala1252@hotmail.com arkadaşım yanlış anlama elimde 3 tene makina var bunu o yüzden satıyorum.biri ile orjinal online oyun oynuyorum biri ile kopya oyunları diğeride boşta o yüzden satıyorum o makinayı.hatta diğer elit olan makinayıda ps3 ile takas için foruma koydum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.