Şimdi Ara

satılık i7 5820K 2011v3 soket 600 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlgilenen olursa elimde 5820K var 4.5 ghz de 1.25 volt la stabil çalışıyor.
    max 76 dereceyi görüyor (hyper evo 212 ile )daha yüksek voltajlarla 5 ghz i yakalayabilir.
    kutusu faturası duruyor garantisi bitti.
    Fiyat 600 tl
    şehir dışı alacak olan varsa kargo da benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flagbearer -- 3 Ağustos 2019; 19:10:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam 5820k satmak istiyorsunuz ve x99 anakart arıyorsunuz yanlış anlamadım değil mi?
  • anakart bulabilirsem alıp kullanacağım işlemciyi isteyen olursa işlemciyi satacağım

• bu x99 da ne varsa altın muamelesi yapılıyor,7 aydır bende xeon işlemci var elimde evga arıyorum özellikle bord yok.s.com da buldum işlemci ile satıyor biri sağolsun nuh diyor peygamber demiyor.diğer markalarda var ama işlemcim desteklemiyor,bekliyoruz bakalım.bir ilan var x99 bord ama m2 ssd desteği yok 1000 tl yazmış,neyse herkesin ürünü kıymetli.
  • LGP970OB kullanıcısına yanıt
    çinden almayı düşünüyorum bu gün yarın sipariş vereceğim
    fiyatları 550-700 arasıhttps://www.aliexpress.com/item/33042788981.html?spm=a2g0o.cart.0.0.13983c00t7ZwW9

• quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

çinden almayı düşünüyorum bu gün yarın sipariş vereceğim
    fiyatları 550-700 arasıhttps://www.aliexpress.com/item/33042788981.html?spm=a2g0o.cart.0.0.13983c00t7ZwW9
    hocam çin olayı biraz sıkıntılı,bir çocuk var burada okuyor arada bana danışıyor bazı şeyleri doğu türkistannlı,çinden getirelim abi tanıdık var dedi girmedim.

s.com da oem 4 kanal ddr 4 ram slotu olan m2 ssd destekli 1000 tl ye bord satan biri var perpa da bu işleri yapıyor,elinde ürün var,işlemciyi getir takıp test edip teslim edelim dedi ama 1000 tl vermek istemiyorum,bu bordların bana göre ederi hele birde 2.el çoğu en fazla 700 tl.

bakalım illaki insaflı biri denk gelecek,ben özellikle evga arıyorum bakalım kısmet diyelim şimdilik.

1000 tl olan oem bord ilan no: 703756158 bakabilirsin.

• LGP970OB kullanıcısına yanıt
    o anakart da aliexpres den 700 tl ye satılıyor

• apodur kullanıcısına yanıt
    fiyatı uygun alınabilir ama 4 kanal destekli bi anakart alsanız daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: flagbearer

fiyatı uygun alınabilir ama 4 kanal destekli bi anakart alsanız daha iyi bence
    aslında elimde i7-3820 CPU var onu kullanmak için düşündüm destekler mi ki onu bile bilmiyorum.
  • halen satılık mı acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.