Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Alınık X10 mini/pro - Ray vb Cihaz

1
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Sony >> Alınık X10 mini/pro - Ray vb Cihaz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    577 Mesaj
    Referanslar: 45

Katılım Zamanı
    31 Ekim 2009

İyi forumlar arkadaşlar hediye olarak telefon almak istiyorum bayan kullanıcı için önemli olan çok temiz olması kullanımı kolay küçük ve fotograf çekimi güzel olamalı cihaz fiyatına göre nakit yada sanalpazar üzerinden alım yapılacaktır. İlgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçerse sevinirim aklımdaki modeller x10 mini /pro - ray gibi modeller çok temiz olması önemli çünkü hediye olarak verilecek aksi durumda iade ile uğraşmak istemiyorum. Garantili ve full içerikli cihazlar öncelikli yurtdışı olanlarda kayıtlı olmalıdır. Şimdiden tşk ederim
    Sayılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yontem07 -- 1 Şubat 2013; 19:18:55 >

|
    |
    ,slayer_00 ,ignatius ,Kabatay ,kurs@tz , pSy! , sisilli , ilk3r , kesicii , Formun_Acemisi , oz58 , squall144 , absolute , sadosa , gti_koray , shark_2112 , denizci006 , barsever , loveco2001 , GUERRA , cathedral , rhundakior , JulienSorel1919 , Nevi şahsına münhasır , An.ıl , sertac78 , gargoylesgezgin , salihgemili , Elaman , Perseus , MENEME2002 , AbsoluteZero , veysel_lowe , tevrat52 , cagataybas , suleymanbostan , GOadvance , kornography , duayn , feckless , DarthNihilus , akgolo , 1906nedir , Flying_Hero , hectorguner , akinarcak , bilal000009, flasource, majesti_boy35, Joker17Back, xconnect, test0000 Daha onlarca eklemiyorum

sorunlu alışveriş:"ignatius"ile Sorunlu Alışveriş alışveriş yaparken dikkatli olun sattığı cihaz elinizde dağılabilir ve daha sonra hiçbir şekilde irtibat çözüm bulamaz ortada kalırsınız bkz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_54535400/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61151757
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj
    Referanslar: 45

Katılım Zamanı
    31 Ekim 2009

istenilen cihaz alınmıştır ilgilenenlere tşk ederim
    |
    |
    ,slayer_00 ,ignatius ,Kabatay ,kurs@tz , pSy! , sisilli , ilk3r , kesicii , Formun_Acemisi , oz58 , squall144 , absolute , sadosa , gti_koray , shark_2112 , denizci006 , barsever , loveco2001 , GUERRA , cathedral , rhundakior , JulienSorel1919 , Nevi şahsına münhasır , An.ıl , sertac78 , gargoylesgezgin , salihgemili , Elaman , Perseus , MENEME2002 , AbsoluteZero , veysel_lowe , tevrat52 , cagataybas , suleymanbostan , GOadvance , kornography , duayn , feckless , DarthNihilus , akgolo , 1906nedir , Flying_Hero , hectorguner , akinarcak , bilal000009, flasource, majesti_boy35, Joker17Back, xconnect, test0000 Daha onlarca eklemiyorum

sorunlu alışveriş:"ignatius"ile Sorunlu Alışveriş alışveriş yaparken dikkatli olun sattığı cihaz elinizde dağılabilir ve daha sonra hiçbir şekilde irtibat çözüm bulamaz ortada kalırsınız bkz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_54535400/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61151757
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.