Şimdi Ara

ALINIK - WD CAVIAR GREEN - 2 TB HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
14.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba arkadaşlar ;
    4 ay önce aldığım ve içerisinde önemli verilerimin bulunduğu hardi diskin kartında kısa devereden dolayı yanık meydana geldi. Aynı seri diskten bulup verilerimi kurtarmam lazım. Elinde 2. el veya sıfır olan veya kullandığı diski bana satmak isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim. Diskin yeni serisinden aldım bir tane ama malesef BIOS uymadığı için çalıştırmadı. Firmalar baktırdım ama aynı seriden bulamadım. Resimde gördüğünüz alanlara bakarak aynı seri diski bulmama yardım eden herkese teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• baktım bendeki disk uymuyor model no aynı ama alttaki kısım farklı
    umarım bulursunuz
    saygılar...
  • model no aynı imal tarihi 2 gün sonra olurmu bilmiyorum.factory jumper numaraları ve sağ alttaki tüm numaralar aynı.soldaki işaretli yerler birbirine çok yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisimiyav -- 11 Haziran 2011; 15:58:14 >

• @pisimiyav ;

Dostum diski göndersen denesem ve ödemesini yapsam olurmu ? 2 gün içinde farklı bir bios yazılmış değildir herhalde ...

Olmaz dersen biraz daha bekleyelim belki birilerinde vardır birebir aynısı.

• Gecmis olsun agabeyim. Pazartesi gunu sirkete bakacagim, umarim yakin birseyler bulurum.
  • konu günceldir. ...

• konu hala günceldir ...

• Hocam diski alınca nasıl yapcaksınız kurtarmayı ?

Edit : Hocam kartın fotografını yani harddisk arkasının resmini atarsanız size %1000 aynı kartı vericeğime yemin ediyorum.

Yurtdışından bir arkadaş söyledi. Siz arka taraftaki sayıları yazın kartın köşesindeki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeKickerz -- 12 Ocak 2014; 0:27:51 >
  • Kartları değiştireceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kartın fotografını yani harddisk arkasının resmini atarsanız size %1000 aynı kartı vericeğime yemin ediyorum.

Yurtdışından bir arkadaş söyledi. Siz arka taraftaki sayıları yazın kartın köşesindeki .
  • Yarın bakayım atarım fotoğrafı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim de 1.5tblik diskim raw oldu 4 tb diskimde bad vardı 1tb komple gitti :D
    çok kötü bir durum geçmiş olsun kardeş disk hiç mi görmüyor? RAW a döndüyse kurtaran programlar var 2 3 gün sürüyor ama kart kesin bozuk mudur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.