Şimdi Ara

(ALINIK) Uygun fiyatlı 570 veya 480

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıkta yazan ürünlerden arıyorum 500tl civarı ürün bakıyorum satan var ise msj atabilir. Ayriyetten 1tb HDD ve 600 750w arası uygun fiyatlı psu ihtiyacimda vardır bunlar içinde iletişime geçebilirsiniz

• Asus Expedition RX570 4GB 600TL'ye bırakırım, garanti-kutu-fatura yok. Garantililerin piyasası 750TL, ben 150TL ucuza bırakıyorum. Kartın bakımı Xigmatek PTI (5W/m-k) ile yapıldı, içini ilk ben açtım. Kart en fazla 1,5 yıllık. Furmark testleri görseldedir, isterseniz ses testi de yapabilirim. Ayrıca elimde Seagate Expension 1TB HDD de var, onu da 250TL'ye bırakabilirim. 2 yıllık o da, Ege Park Mediamarkt'tan alındı ama faturası kayıp.
    (ALINIK)   Uygun fiyatlı 570 veya 480

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sapphire ref rx470 4GB + aerocool 750w 80+ bronze psu :800Tl her iki üründe garanti süresi doldu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenhaa

Sapphire ref rx470 4GB + aerocool 750w 80+ bronze psu :800Tl her iki üründe garanti süresi doldu,
    470 bakmıyorum ama psu fiyatı alabilirim.
  • Elimde sapphire rx 570 nitro+ 4gb ekran kartı var kutusu ve faturası yok Ankara içi 600TL den almak isterseniz mesaj atabilirsiniz

• Kardes 550-600 liraya garantili bulursun. Ben 2 yil garantili almistim 550 tl'ye. Sahibindene bak 600'e garantili kartlar var. Buralar cakal dolmus. Garantisiz kart alma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.