Şimdi Ara

Alınık Uncharted 2 -> Alınmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uncharted 2 almak istiyorum. Platinum olmayan, çiziksiz, kutulu ve tercihen kitapçıklı, PAL bölge olmalı. Alışverişi İstanbul içinde, elden yapmayı tercih ederim. Makul fiyatlı tekliflerinizi PM ile iletiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 15 Mart 2012; 12:53:14 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

Uncharted 2 almak istiyorum. Platinum olmayan, çiziksiz, kutulu ve tercihen kitapçıklı, PAL bölge olmalı. Alışverişi İstanbul içinde, elden yapmayı tercih ederim. Makul fiyatlı tekliflerinizi PM ile iletiniz.

hocam elimde sıfır gibi çiziksiz hatta parmak izi bile olmayan kutusu ve kitapcığıda aynı şekilde unch 2 mevcut bende istanbuldayım elden alışveriş yapabilirz 35 e almıştım 35 e verim bende sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

Uncharted 2 almak istiyorum. Platinum olmayan, çiziksiz, kutulu ve tercihen kitapçıklı, PAL bölge olmalı. Alışverişi İstanbul içinde, elden yapmayı tercih ederim. Makul fiyatlı tekliflerinizi PM ile iletiniz.

hocam elimde sıfır gibi çiziksiz hatta parmak izi bile olmayan kutusu ve kitapcığıda aynı şekilde unch 2 mevcut bende istanbuldayım elden alışveriş yapabilirz 35 e almıştım 35 e verim bende sana

PM attım ama gitmiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 14 Mart 2012; 16:00:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

quote:

PM attım ama gitmiyor sanırım.

Evet dostum pm gitmiyor benim telefon bu 0554 428 22 99 arayabilir yada çıldırırsan ararim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.