Şimdi Ara

alınık -takaslık işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • c2d serisi e 5xxx e6xxx e7xxx e8xxx serisi işlemci arıyorum elimde sempron 145 am3 işlemci var. takaslayabilr yada peşin alabilirm.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmek -- 15 Aralık 2012; 18:47:48 >

• pm
  • Bu arkadaşa Abit AW9D-Max anakart yolladım. Yollayana kadar da "40 kez gönderiyorsunuz!" dimi diyerek PM'den ayrı, cepten ayrı, işyerimden ayrı aradı. Gecenin 11'inde bile arayıp "Yarın gönderiyormusunuz" diye aradığı oldu. Forumlarda AW9D-Max ile Intel E7500 işlemciyi sorunsuz kullanan onlarca insan varken; bu arkaşa "BIOS Update" linki ve programı da dahil her türlü çözümü ulaştırmama rağmen anakartı iade moduna girip kabul etmeyince de olumsuz referans verme terbiyesizliğini seçti. Ben İstanbul'dayım arkadaş Afyon'da haliyle gönderdiğim ürün elektronik bir ürün ve garantili olmadığı için iade almak zorunda değilim. Kaldı ki ürün için aldığım 50 TL beni zengin etmez. Ayrıca O anakart 50 TL'den fazla eder ve ben yanında istedi diye arızalı bir hd 4850'de ücretsiz olarak gönderdim. Sorun yaşamak istemiyorsanız harmek nickli kişiyle alışverişten uzak durunuz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMIGAMania -- 17 Aralık 2012; 10:45:53 >

• elimde başka anakartla çalışan 2 işlemci var. biri e7500 diğeri p4
    p4 ile anakart çalışıyor lakin
    anakartı bir bilgisayarcıya götürdüm onla 45 nm olan bi başka işlemciyle daha denedik anakart açılmadı. anakart hakkında da bu tamir görmüş şeklinde bir bilgi verdi. kondansatör değişmiş filan dedi.

arkadaşla 11-12-2012 salı günü anlaştık 40 kez soruyor demiş. mesajları okuyupta cevap atmıyor. anlaştık sözümde durayım gayesindeyim arkadaşlın umrunda değil.
    kargoyu bana cuma çıktı. hatta bana anakart teklinfinde bulunan arkadaşlara da anlaştık şeklinde belirttim.

cumartesi aradım reddetti. mesaj attım dönmedi. pazar aradım açmadı. salı günü anlaşıp cuma kargo geliyor. işlemcimi çalıştırmıyor. arıyorum açmıyor. 50 tl içinde parayı harcadım göndermem sıkıntı olur şeklinde konuşuyor. şimdi bana bu kadar terbiyesizliğin ardından haklıymış gibi konuşuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.