Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINIK/ TAKASLIK hd4830 512MB *İZMİR*

4
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ALINIK/ TAKASLIK hd4830 512MB *İZMİR*
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

20 Nisan 2009 18:11:29 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

HD4830 arıyorum, "2.el" olduğunu unutturmayan rakamlarla.

takas Axle 9600gt ddr3 512 mb (08/2008 , kutu-aparat tam, kurulum cd 'si yok) iledir.

ilgilenen arkadaşların pm ile ulaşmalarını rica ediyorum.

Saygılar..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 10 Temmuz 2009; 10:15:18 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Binbaşı
      1760 Mesaj
      Referanslar: 66

Katılım Zamanı
      03 Eylül 2007

16 Nisan 2009 14:28:52
      quote:

ALINIK-TAKASLIK HD4830

hocam başlık biraz yanıltıcı olmuş.....
      alınık 4830 (takas 9600gt//8600gt) şeklinde(sadece örnek) yaparsan daha anlaşılır olur..
      hayırlı alışverişler
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

16 Nisan 2009 14:31:11 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: jakooo23

quote:

ALINIK-TAKASLIK HD4830

hocam başlık biraz yanıltıcı olmuş.....
      alınık 4830 (takas 9600gt//8600gt) şeklinde(sadece örnek) yaparsan daha anlaşılır olur..
      hayırlı alışverişler

dediğin gibi olsun..
      |
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

• Binbaşı
      1532 Mesaj
      Referanslar: 67

Katılım Zamanı
      04 Şubat 2008

Durum
      Forumda değil

1 Not
      16 Nisan 2009 14:46:51
      pm attım
      |
      |

• Yüzbaşı
      291 Mesaj

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

16 Nisan 2009 14:52:38 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Rakavuz

pm attım

cevaplandı. yanlış anlaşılma için özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 16 Nisan 2009; 14:52:56 >
      |
      |

alışverişler,

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
web tasarım,web design
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.