Şimdi Ara

[ALINIK] Sonu 61 ile Biten Hat Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonu 00 61 veya 61 61 şeklinde fatutasız hat arıyorum.

00 61 için 100 lira
    61 61 için 200 lira verebilirim.

Her operatör olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AEF290E0 -- 30 Eylül 2017; 12:48:36 >

• neden buralarda arıyorsun ki, her operatörün havuz sistemi var, gir bir bayiye oradan alıver

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

neden buralarda arıyorsun ki, her operatörün havuz sistemi var, gir bir bayiye oradan alıver

00 61 bulabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aradığın numara çok zor bir numara değil. 6161 biraz zor olabilir ama imkansız değil. Ama ötekiler kolayca bulunabilir diye düşünüyorum. Ama atladığım bir yer var sen faturasız istiyormuşsun, havuzdan çıkanlar faturalı olur. Ben hafta içi bakayım arkadaşların dükkanlarına, bulursam haber ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth

https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/yeni-hat

Hem faturalı veriyor hem de 00 61 veya 61 61 yok. XX 61 zaten her yerde var burdan özel almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Aradığın numara çok zor bir numara değil. 6161 biraz zor olabilir ama imkansız değil. Ama ötekiler kolayca bulunabilir diye düşünüyorum. Ama atladığım bir yer var sen faturasız istiyormuşsun, havuzdan çıkanlar faturalı olur. Ben hafta içi bakayım arkadaşların dükkanlarına, bulursam haber ederim.

Çok makbule geçer hocam. Evet faturasız istiyorum o yüzden bulamıyorum zaten yoksa faturalı çok var.
  • nasil alicaz hocam turktelekomdan veya vodafoneden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maczone

Turkcell olması şart değilse Vodafone ve Türk Telekom'da faturasız olarak istediğiniz numarayı alabilirsiniz. Popüler numaralar genelde 10 TL oluyor ama sıradan sadece sonu 61 ile biten numara olacaksa o zaman 20 lira alıyorlar.

Bugün Telekom'u aradım özel numara için 120 lira para istediler.
  • En kötü ihtimal faturalı olarak alın,süresi nedir bilmiyorum,o süre sonunda faturasıza döndürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Havada kalmasın diye detaylandırma yapayım.

Türk Telekom Online işlem merkezi > Abonelik ve hat işlemleri > Numara değişikliği > Değiştir kısmına giriyorsunuz ve önünüze sonu 61 ile biten numara gelene kadar sayfayı yeniliyorsunuz.

2 dakika içinde sonu 61 ile biten 2 farklı numara karşıma çıktı ve değişim ücreti 20 TL. Sonu 61 ile biten numaralardan birini beğenirseniz listeden seçiyorsunuz ve onaylıyorsunuz.

Hattınızdan 20 TL düşüyor ve sonu 61 ile biten bir numaranız olmuş oluyor. Başı önemli değilse bunu yapabilirsiniz.

Türk Telekom istemezseniz Vodafone'a numara taşıyın ve bir bayiye gidip numara değiştirmek istediğinizi söyleyin. Vodafone'da numara değiştirme ücreti 18.9 TL dir.

Vodafone'da tüm numarayı bayideki personel isteğiniz doğrultusunda değişiyor 0542 555 61 61 gibi bir numara seçerseniz ücreti 100 TL civarı. Eğer sonu sadece 61 olan 0540 123 45 61 gibi sadece sonu 61 olan bir numara seçer veya siz söylerseniz ücreti 18.9 TL'dir ve hattınızdan bu tutar düşecektir.

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/faturasiz-hat-numara-degisikligi.php

Ben şuan Vodafone'dayım ama bu hattı iptal edip sıfırdan Türk Telekom hat çıkarmayı düşünüyorum işte. Faturasız sonu 0061 veya 6161 bulma şansımız var mı? Sadece son 2 rakamı değil son 4 rakamı da belirlemek istiyorum. Ya da şuan mevcut numaramın son 4 rakamını değiştirebiliyor muyum Vodafone'dan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Havada kalmasın diye detaylandırma yapayım.

Türk Telekom Online işlem merkezi > Abonelik ve hat işlemleri > Numara değişikliği > Değiştir kısmına giriyorsunuz ve önünüze sonu 61 ile biten numara gelene kadar sayfayı yeniliyorsunuz.

2 dakika içinde sonu 61 ile biten 2 farklı numara karşıma çıktı ve değişim ücreti 20 TL. Sonu 61 ile biten numaralardan birini beğenirseniz listeden seçiyorsunuz ve onaylıyorsunuz.

Hattınızdan 20 TL düşüyor ve sonu 61 ile biten bir numaranız olmuş oluyor. Başı önemli değilse bunu yapabilirsiniz.

Türk Telekom istemezseniz Vodafone'a numara taşıyın ve bir bayiye gidip numara değiştirmek istediğinizi söyleyin. Vodafone'da numara değiştirme ücreti 18.9 TL dir.

Vodafone'da tüm numarayı bayideki personel isteğiniz doğrultusunda değişiyor 0542 555 61 61 gibi bir numara seçerseniz ücreti 100 TL civarı. Eğer sonu sadece 61 olan 0540 123 45 61 gibi sadece sonu 61 olan bir numara seçer veya siz söylerseniz ücreti 18.9 TL'dir ve hattınızdan bu tutar düşecektir.

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/faturasiz-hat-numara-degisikligi.php

Ben şuan Vodafone'dayım ama bu hattı iptal edip sıfırdan Türk Telekom hat çıkarmayı düşünüyorum işte. Faturasız sonu 0061 veya 6161 bulma şansımız var mı? Sadece son 2 rakamı değil son 4 rakamı da belirlemek istiyorum. Ya da şuan mevcut numaramın son 4 rakamını değiştirebiliyor muyum Vodafone'dan?

Türk Telekom'da 0061 6161 bulabilirsiniz Türk Telekom havuzundan bakarlar. Son 4 rakamı kendiniz belirlediğiniz için Türk Telekom'da fiyat 20 TL olmaz daha yüksek olur. Bunu da bayi size söyler.

Vodafone'da ise eski yeni hat fark etmeksizin tüm numarayı istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Örnek olarak benim 0542 111 22 33 benzeri bir numaram var ve bunu havuzdan seçerek aldım.

Vodafone'da numaranızı istediğiniz gibi değiştirme hakkı olduğu için eğer numara premium numara sınıfına girmiyorsa ücreti 18.9 TL'dir. Eğer seçtiğiniz numara premium numara sınıfına giriyorsa ücreti 80 - 100 lira civarında oluyor.

6161 büyük ihtimalle premium numaraya ve 80-100 lira arası bir ücreti olur. 0061 ise büyük ihtimal normal numara olur örneğin 0545 341 00 61 şeklinde bir numara seçerseniz bu premium numaraya girmez.

Vodafone'da sadece son 4 rakamı değil tüm rakamları istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bir cep merkezine gidip numaramı değiştirmek istiyorum derseniz size hangi numara olsun derler sizde bir numara söylersiniz. Eğer o numara boş ise yani havuzda ve müsait ise değişim olur. Numara içinde yukarıda da dediğim gibi iki kıstas var seçtiğiniz / söylediğiniz numara premium numara havuzunda ise ücreti farklı olur genelde 80 - 100 lira civarı tutar eğer normal havuzda ise ücreti 18.9 TL tutar ve hattınızdaki TL bakiyesinden düşer.

Sanıyorum yeterince açıklayıcı olmuştur.

Teşekkürler hocam fazlasıyla açıklayıcı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutalvarol

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-numara-533-401-75-61-533-401-87-61-iki-seri-numara-sadece-tl-486290271/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-numara-0531-080-61-61-trabzonlulara-ozell-numara-483133397/detay

Faturalı bunlar.

al, faturasıza taşı sonra

Ne kadar zekisin sen Mahmut. Ama o işler öyle kolay olmuyor işte.

• quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-numara-533-401-75-61-533-401-87-61-iki-seri-numara-sadece-tl-486290271/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-numara-0531-080-61-61-trabzonlulara-ozell-numara-483133397/detay

Faturalı bunlar.

niye ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Faturalı bunlar.

niye ?

Faturalıdan faturasıza geçiş için en az 3 ay beklemen gerekiyor dedi Türk Telekom. Bunun yanında geçiş yaparken taahhüdün bitmediği için kalan sürenin cezasını da ödüyorsun. Bir ton ıvır zıvır çıkıyor meydana. Öyle faturalı alıp hemen faturasıza geçiş yok yani hem zahmetli hem masraflı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.