Şimdi Ara

ALINIK RTX 2000 SERİSİ-3060 Tİ VEYA GTX 1000 SERİSİ TÜM KARTLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ALINIK RTX 2000 SERİSİ-3060 Tİ VEYA GTX 1000 SERİSİ TÜM KARTLAR

Merhaba arkadaşlar temiz kullanılmış,garantisi devam eden ve kutu içeriği tam olan sıkıntısız ekran kartı aramaktayım.

Coilwine olupta bunu sıkıntı olarak görmeyen arkadaşlar var ama ben bu tarz sıkıntılı ürünleri almayı kesinlikle düşünmüyorum.

RTX 2070 SUPER-2080 veya 2080 SUPER modelleri önceliğimdir.

Fiyatı uygun olan RTX 3060 ti lar içinde bütçemi biraz zorlayabilirim ama 6500 TL üstünü de veremem.

GTX 1070-1070 ti-1080-1080 ti Modellerinide duruma göre değerlendirmeye alabilirim ama bu modelleri geçici süre alacağım için makul fiyatlı olanlar iletişime geçerse sevinirim.

Alsatçı değil kullanıcı olduğum için gelipte GTX 1070 için 2500 TL isterseniz hiç zahmet etmeyin.

Ankara(Gölbaşı),İzmir,Aydın,Balıkesir,Nevşehir,Kayseri,Antalya,İstanbul(Büyükçekmece ve yakınları),Bursa,Tekirdağ Çorlu bu illerden sıkıntısız elden ürünleri dener alır eft yada havalenizi yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Ocak 2022 Satıldığı Şehir : Balıkesir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• yokmu bişeyler satan

• QueenOfPain kullanıcısına yanıt

+1  

• Hocam gtx 1070 için 2500 istemeyin demişsiniz de millet bedavaya mı versin kartını? Bu kart çıktığında ortalama 2000 lira gibi bir şeydi, dolarda 3 dü. Şimdiye oranlasan 5000 lira yapıyor. E piyasanın durumu da ortada zaten sıfır ürün yok ortalıkta. 3.5 yılda %50 değer kaybeden bir şey kesinlikle değil zaten grafik kartı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pipola P kullanıcısına yanıt

mantığınız çok yanlış, 1070 5 senelik bir kart, fazla güç çekiyor ve bu kadar eski bir kartın bi sorunu elbette vardır. 2500 tlye 1660s gibi çok daha az güç çeken, son 2 senede çıkan ve aynı performansı veren kartlar tercih edilebilir, piyasayı da belirleyen budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodoskan

mantığınız çok yanlış, 1070 5 senelik bir kart, fazla güç çekiyor ve bu kadar eski bir kartın bi sorunu elbette vardır. 2500 tlye 1660s gibi çok daha az güç çeken, son 2 senede çıkan ve aynı performansı veren kartlar tercih edilebilir, piyasayı da belirleyen budur.

aynen katılıyorum hocam piyasa sıkıntılı evet ürünler pahalandı ama garantisi bitmiş 5.senesine giren orta seviye bir karta 2000 den fazlası çok yanlış bir seçim olur.

Çıkan her güncel driverda ara yeni nesil kartlarla dahada açılıyor mesele şuan elimde 5500xt 4 gb var 1070 ayarında fps veriyor dota2 de.

• msi armor 1080 var elimde isterseniz kutu fatura sıfır temizliğinde
  • Selamlar, elimde msi gaming z 2070 super var. 2019 kasım hepsi burada dan alındı temiz resimleri atabilirim. 3000 serisine geçtiğim için satıyorum , 3070 ler yılbaşından önce az daha uygundu diye bir tane almıştım .Tek ekran kartı kulandım dan bunu satıyorum daha doğrusu ilan açacaktım anlaşırsak gerek kalmaz. 2022 kasım a kadar garantisi var full kutu içeriği ile teslim edecem. İstanbuldayım, İstediniz yerde imkanın varsa test ettirebilirsiniz kartı. İyi günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.