Şimdi Ara

Alınık 'Sadece EXCLUSIVE-TÜRKÇE' PS-4 Oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Alınık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , başlıkta açıkça belirttim arkadaşlar yinede aklımdaki oyunları alt alta yazayım tam sıfır-2.el fiyat bilgilerini araştırdığım kadarıyla biliyorum fiyat da orta yolu buluruz diye umuyorum...

Arkadaşlar birde tam olarak hangi oyunlar kutulu olarak "Türkçe" satılıyor net bir bilgim yok lütfen yazdığım oyunlardan elinizde mümkünse TÜRKÇE olanlar varsa dönüş yapın , topluca satmak isteyen olabilir o halde de bir toplu alım indirimi de beklerim uyandırayım. Aradığım oyunlar ;

Bloodborne
    Uncharted 4 : Thief's End
    Last of Us Remastered
    Red Dead Redemption
    Destiny

ve daha aklıma gelmeyen belki bir bu kadar daha ps-4 Exclusive , eğer varsa TÜRKÇE oyun arıyorum , tek tek olabilir , bir kaçı veya tamamı topluca olabilir 2.el-temiz uygun fiyata bırakmak isteyen arkadaşlarla irtibata geçebilirim.

Sakarya ve Ankara içi elden teslim alma şansım var (anlaşıp Ankara içi teslim edecek arkadaşlar için en geç 20-21 Mayısa kadar teslim alabilirim)

Tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 12 Mayıs 2017; 4:14:8 >

• Red Dead Redemption ps3 oyunudur PS4 Red Dead 2 gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sgum -- 12 Mayıs 2017; 19:20:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgum

Red Dead Redemption ps3 oyunudur PS4 Red Dead 2 gelicek

Harbiden mi ? Dostum konsol olayına gerçekten uzağım bilmiyorum hangi oyun hangi platformun dur.Peki RDR 1 in PS-4 için oynanabilir DVD si yok mudur, sadece PS-3 için mi ?

Vay anasını be heveslenmiştim , artık WT izler RDR-2 yi oynarız ne yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 12 Mayıs 2017; 22:34:44 >

• Destiny exc oyun değil ayrıca Türkçe'de değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.