Şimdi Ara

[ALINIK] PS4/PS4 PRO - GTX 1070 +/- Nakit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar. PS4 almak istediğim için ekran kartımı satıyorum ve ilanını da açmıştım. Ama bir konu da ikinci el playstation alım-satım bölümüne açayım dedim, belki ps4'ünü satmak isteyen ve ekran kartıyla takas yapacak birileri vardır diye.

Aradığım ps4 özellikleri ise;
    - FAT, Slim veya Pro fark etmez,
    - 1 TbB olması tercihimdir
    - Çift kollu,
    - PSN hesabındaki oyunları değerlendirmeyi pek istemiyorum çünkü daha önce PS4 sahibiydim ve kendi PSN hesabım var,
    - Kozmetik olarak temiz olması

PS4'ünüzün modeli ve kapasitesine ek olarak yanında verdikleriniz ve kozmetiğine göre altını üstünü konuşuruz.

Forumdaki ve Sahibinden'deki PS4 ilanlarıyla kendi PS4'ünüzü kıyaslayarak bir teklif yaparsanız sevinirim. Eğer teklifinizde anlaşırsak kafa kafaya takas, üste para alımı veya verimi de yapabiliriz. Forumda/sahibinden'de 1200-1300 tl'ye oyunsuz konsollar da var ve o yüzden ekran kartımı şimdi değil 2 ay sonra satarım ve takas değil de alım yapabilirim direkt. Tok satıcı olduğum için garip tekliflerle gelmeyin lütfen. Teşekkürler.

Ekran kartı ilanım:

27 Mart 2017 tarihinde Vatan Bilgisayar’dan satın aldığım ve 27 Mart’a kadar da garantisi devam edecek olan GTX 1070 ekran kartımı; kutusu ve faturasıyla beraber satışa koyuyorum. Satma sebebim ise bilgisayarda çok uzun süredir CS:GO dışında oyun oynamamam ve PS4’e geçiş yapmak istememdir. Ekran kartında herhangi bir sıkıntı yoktur. Kutusuyla beraber alıcı ödemeli olarak istediğiniz şehre yollayabilirim. GET ilanı açmayı lütfen teklif etmeyiniz, eski ekran kartımı satarken ne yazık ki ağzım yandı. Açıklamalarda yazmadığım başka sorularınız varsa yazabilirsiniz.

Eğer PS4’ünüz varsa konuşabiliriz. PS4'ünüzün modeli ve kapasitesine ek olarak yanında verdikleriniz ve kozmetiğine göre altını üstünü konuşuruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonesknow -- 5 Mart 2019; 0:12:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.