Şimdi Ara

Alınık PlayStation 5 - Xbox Series x Bilgisayar takas ile Açıklamayı Okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Alınık PlayStation 5 - Xbox Series x Bilgisayar takas ile Açıklamayı Okuyun

Arkadaşlar merhaba ekran kartım arıza yaptığından ötürü bilgisayarımı elden çıkarmaya karar verdim. Bu yüzden bilgisayarımı olduğu gibi sadece kasayı vereceğim olduğu şekilde bir xbox series x veya playstation 5 ile üstünü tamamlayarak takas etmek istiyorum.

Bilgisayar da ekran kartı yoktur bilginize diğer donanımları tam ve eksiksiz bir şekilde duruyor. Hepsi sağlamdır dilediğiniz ekran kartını alıp takıp tam performansında kullana bilirsiniz.

Ayrıca sese önem verenler için bilgisayar içerisinde çok kaliteli de bir ses kartı vardır.

İşlemci Intel Core i7 8700 Soket 1151 - 8. Nesil 3.2GHz 12MB Önbellek 

Anakart ASUS TUF B360-PLUS GAM. Intel B360 Soket 8.-9.Nesil 1151 DDR42666MHz RGB Anakart

Ram 16 GB Soğutmalı ram tam özelliklerini bilmiyorum

Güç kaynağı Corsair CX 750M 80 PLUS

Ses kartı STRİX SOAR

Kasa Corsair marka kasa tam modelini unuttum

Depolama Samsung 860 Evo Sata 6GB/s 250 GB SSD Mevcut + olarak 1 TB HDD ve 500 GB HDD toplam da 3 tane harddisk mevcuttur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 5500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.