Şimdi Ara

ALINIK NOTEBOOK - NETBOOK 250 LİRAYA KADAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALINIK NOTEBOOK - NETBOOK 250 LİRAYA KADAR

Max. 250 Liraya kadar Notebook ve Netbooklar alınacaktır..

2 adet makina lazim birini evdekilere internet vs islerini halletmeleri icin , birinide kendime is yerinde film vs izlemek icin alacağım..

Satan arkadaşlar özel msj yoluyla iletişime geçebilirler..

Makinalar çift çekirdekli olmalıdırlar..İntel ve Amd her türlü işlemci modeli olabilir..

Cihazlar Youtube da ki videoları 720 p de sorunsuz takılmadan kasmadan sorunsuz oynatıyor olmalılar..

ÖNCE ÜRÜN ALINACAK SONRA ÖDEME YAPILACAKTIR GÜVEN SORUNU OLAN ARKADAŞLAR HİÇ MSJ ATMASIN REFERANSLARIMA BAKMANIZ YETERLİDİR ..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 16 Ekim 2017; 15:55:54 >

• Merhabalar,

Belirtmediğin için sorma gereği duydum, düşündüğünüz ürünler çalışır vaziyette mi olacak, arızalı ürün alımı da yapıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accaip

Merhabalar,

Belirtmediğin için sorma gereği duydum, düşündüğünüz ürünler çalışır vaziyette mi olacak, arızalı ürün alımı da yapıyor musunuz ?

Yok dostum çalışır durumda olmalı arızalı almıyorum..

Sorunsuz çalışır durumda ve Anakart özellikle çip set herhangi bir işlem görmemiş olması gerekiyor makinaların..
  • Asus F3E var elimde ilgilenirsen. Sıkıntısız ve çalışır vaziyette. Batarya yok. 2gb ram c2d işlemci var üstünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furky!

Asus F3E var elimde ilgilenirsen. Sıkıntısız ve çalışır vaziyette. Batarya yok. 2gb ram c2d işlemci var üstünde.

Pm atıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-kelepir-temiz-notebook-casper-tw8-332225366/detay/

Cevaplandı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm atıldı.
  • pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkoyuncu -- 14 Eylül 2017; 16:3:47 >
  • toshiba a300 var 300 tl düşünürsen pm atabilirsin
  • 2 tane samsung netbook var elimde düşünürseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.