Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnestezistAdayi -- 1 Nisan 2017; 18:39:36 >

• 180 liradan 1 kuruş fazla vermeyin hocam 2012 de sıfırları 150 liraya satılıyordu ve geçtiğimiz yıl 450 liradan vatan bilgisayarda satılıyordu.

Son olarak yaz aylarında 2. el piyasası 150-180 lira arasıydı şimdilerde 5 yıllık direksiyona 500 lira çeken bazı kendini zeki hisseden arkadaşlar var onlara 180 liradan fazla teklif sunmayın.
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Şuan fiyatlar uçuk, birine 150 veya 180 desem küfür eder herhalde :)
  • AnestezistAdayi kullanıcısına yanıt
    Sende 250-300 isteyene küfür et
    arkadaş dfgt mağduru sanırım konu konu geziyor kafa 2012 lerde kalmış yıl olmuş 2017 herşeye zam gelmiş kim 2012 de aldığı satılacak değerdeki elektrpnik bir ürünü şuan ozaman aldığı fiyatında altına satar tüm forumdaki arkadaşlara soruyorum herkes biliyor eskiden doların düşük olduğunu herşeyin ucuz olduğunu ama şimdiki zamandayız sizide 2017 ye davet ediyorum
  • teknokırık kullanıcısına yanıt
    Kuyruk acını anlıyorum birader, seni acınla baş başa bırakalım.

Doların bahsini yapacak kadar küçülmüş arkadaş ula o direksiyonun üzerine 50 tane direksiyon çıktı kim ne yapsın tek servolu plastikten direksiyonu, g29 kullanıyorum dfgt mağduru varsa oda sizsiniz ki hangi konuyu açsam ordasınız
    İLANLARI baltalayan sizsiniz alıcı değilseniz niye olumsuz şekilde ilan sahiplerine yorum yapıyorsunuz bu foruma giren herkesin kendine göre aklı ve hesabı kitabı vardır herhalde ortaya bir laf attın ama arkası yok tekrar söylüyorum şu 400 lük g27 ilanını paylaşta görelim kimmiş sonra sana eyvallah diyecem seneler önceki fiyat şuydu buydu diye ilan kirletilmez kusura bakmayın umarım bu yazılanları yöneticiler görüyordun sizin diğer konulara yaptığınız yorumların hepsi profilinizde görünüyor ben kimseyi takip etmiyorum ve tüm yorumlarınız olumsuz ve itici donanımhaber.com üyesine yakışmayacak üslubunuz var kusura bakmayın
  • valla ben forumdan almıştım 300tl verdim yaklaşık 1 bucuk ay önce hiç bir sorunu yok nazar deymesin,çok araştırdım tam 1 ay boyunca kimse 350tl altına düşmüyor millet'de haklı şuan 900 derece dönen ve malzeme kalitesi olarak gayet uygun logitech yeni ürünleri 1300-1100 arası yani,bence gayet uygun bende 300tl aldım hiç pişman değilim project cars,Grid serisi dirt serisi ets 2 gayet zevkli bir şekilde oynanıyor ,şu açıdan bakarsanız dandik snopy goldmaster bile sıfır 240tl 300tl arası ve 180 derece 1 hafta sonra elinde kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellarto1919 -- 27 Şubat 2017; 23:22:21 >
  • dellarto1919 kullanıcısına yanıt
    300 çok var hocam bütçem o aralıkta zaten. Fakat hepsi istanbul dışı. İstanbul içi bulabilirsem görüşeceğim
  • Az kullanılmış, neredeyse hiç yıpranmamış olarak bir tane satıyorum. çalışmayan yeri yok

istanbul içi elden teslimat olur. mümkünse beşiktaşa gelip alıp gidebilirsiniz.

fiyatı özelden konuşabiliriz. dileyene ürünün fotoğrafını atarım.
  • eyup.dede E kullanıcısına yanıt
    Pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.