Şimdi Ara

ALINIK >> IPHONE 6S PLUS (( Arka Kamera )), 7 Plus (( orijinal ekran ))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Apple #Aksesuar Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ALINIK >> IPHONE 6S PLUS (( Arka Kamera )), 7 Plus (( orijinal ekran ))

6S plus telefonun arka kamerası titreme yapmakta, orijinal çıkma bir kamera varsa elinizde iletişime geçerseniz memnun olurum.

Ödeme, kamera takılıp kontrol edildikten sonra gerçekleşecektir. Bizzat kendim işlemi yapacağım. Montaj sırasında fiziksel bir zarar verirsem sağlamlığına bakmaksızın ödemeyi eksiksiz gönderirim, onun dışında sorun varsa tüm kargo masrafları SATICIYA ait olmak üzere iadesi gerçekleşir şartı ile talibim.

7 Plus için de kesinlikle orijinal çıkma ekran aramaktayım. Home tuşu da üzerinde olursa iyi olur. Çatlak ekranlı telefonun pilini değişirken test sırasında düşürüp home tuşunun bandını da yırttım, öyle elimde çatlak ekranlı home tuşu hiç çalışmayan bir telefon kaldı. Parmak izi okumadığını biliyorum bu arada başka home tuşunun. Önemli değil. Uygun fiyat kâfi :) Telefon siyah ama beyaz da olur, her renk olur.

Teşekkürler, hiickimse.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Selam. Odaklama Yaparken Titreme Yapıyorsa Bir Mıknatıs İle Olay Çözülebiliyor. Geçmişte Benimde Başıma Gelmişti. Kameraya Bir Mıknatıs Tutup Deneyebilirmisin. Eğer Sorunun Çözülüyorsa Sana Çok Mantıklı ve Temiz Bir Çözüm Sunarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JacquesC kullanıcısına yanıt

Bildirim gelmiyor niyeyse. Geliyorsa da konu açıldığı tarihli mi ne geliyor 3 sayfa geri gidip bulabildim bildirimi :) Vallahi mıknatıs yaklatşırınca kesildi . ince mıknatıs arıyorum evde kılıfın içine koyup belki güzeltebilriz. Önerinizi de bekliyorum valla çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Bildirim gelmiyor niyeyse. Geliyorsa da konu açıldığı tarihli mi ne geliyor 3 sayfa geri gidip bulabildim bildirimi :) Vallahi mıknatıs yaklatşırınca kesildi . ince mıknatıs arıyorum evde kılıfın içine koyup belki güzeltebilriz. Önerinizi de bekliyorum valla çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Merhaba Hocam. Ben Bu Sorunu Bu Telefon Kulaklıkları Varya. Onun Hoparlöründe Bulunan Minik Disk Şeklindeki Neodyum Mıknatıs Çıkıyor. Çıkan Neodyum Mıknatıs Kalınlığına Göre Zımpara Kağıdıyla İncelterek Cihaz İçinde Kamera Modülünün Üstüne Sıvı Yapıştırıcı İle (Japon Değil) Yapıştırabilirsin. Bu Sayede Telefonun Ekranını Kapattığında Potluk Yaşamayacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.