Şimdi Ara

ALINIK Iphone 5 (32GB veya 64 GB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Model #iPhone 5 Kapasite #32 GB İlan Türü #Alınık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 5 32GB ya da 64GB telefon alacağım. Siyah renk istemiyorum soyulma mevzusu sebebiyle.
    Elinde olup da satmak isteyen varsa uygun fiyat ile bana PM ile ulaşabilir.

Alışveriş İstanbul içerisinde elden yahut sanalpazar/gittigidiyor gibi siteler üzerinden yapılacaktır.

Ürünün pasaport kayıtlı ya da yurtiçi faturalı cihaz olması gerekmektedir. Pasaport kayıtlı olan cihazlar için tüm kayıt belgeleri istenecektir.

Hasar görmüş, tamir görmüş, sağı solu çizik içerisindeki cihazlar ile ilgilenmediğimi de belirtmek isterim.

Yine kutusu olmayan yahut orjinal değil de sonradan uydurulmuş kutuyla satılan ürünlerle de ilgilenmiyorum.

Hayırlı günler dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: _uMaY_

Merhaba arkadaşlar.

Iphone 5 32GB ya da 64GB telefon alacağım. Siyah renk istemiyorum soyulma mevzusu sebebiyle.
    Elinde olup da satmak isteyen varsa uygun fiyat ile bana PM ile ulaşabilir.

Alışveriş İstanbul içerisinde elden yahut sanalpazar/gittigidiyor gibi siteler üzerinden yapılacaktır.

Ürünün pasaport kayıtlı ya da yurtiçi faturalı cihaz olması gerekmektedir. Pasaport kayıtlı olan cihazlar için tüm kayıt belgeleri istenecektir.

Hasar görmüş, tamir görmüş, sağı solu çizik içerisindeki cihazlar ile ilgilenmediğimi de belirtmek isterim.

Yine kutusu olmayan yahut orjinal değil de sonradan uydurulmuş kutuyla satılan ürünlerle de ilgilenmiyorum.

Hayırlı günler dilerim.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.