Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINIK İPHONE 4S / GÜNCEL TELEFON ( Z5500 İLE TAKAS )

6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> ALINIK İPHONE 4S / GÜNCEL TELEFON ( Z5500 İLE TAKAS )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      649 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2014 15:11:58 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Logitech Z5500 Ses sistemimi İphone 4/4S veya güncel telefonlar - hoşuma gidenler (Blackberry Z10 / Xperia modelleri / Samsung modelleri vs.) ile takaslamak istiyorum. İstanbul Tuzla civarı Elden takas yapabiliriz. Telefonun durumuna göre altını & üstünü konuşuruz.

PID R104 kodlu.10 üzerinden 8-8.5 alır.hiçbir problem yok.Efsane olmuş bir ses sistemi ve bunu hakediyor.

Takas/Nakit fiyatı= 600 TL./ SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sol7dier -- 5 Mayıs 2014; 16:12:05 >

|
      |

Her Zaman belirli bir düşüncede olma, hayallerini ve hedeflerini yüksek tut ve elinden geldiğince gayret etmeye çalış, sonucunda başarılı olacaksın bunu sakın UNUTMA .Ayrıca kalbini temiz tut ALLAH Her zaman sana yardım eder.

• Teğmen
      233 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      26 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

03 Mayıs 2014 18:52:23
      temizlik durumu için fotoğraf paylaşabilirmisin. çizik illaki vardır ne boyutta görebilmemiz adına.

ALDIKLARIM; mrhusnu: Sony vgn-FW31J | mec: Sony vgn-b1xp | uludagnet: DellXPS M1330 | uludagnet: Sony Orjinal MHC-881 | Orgeneral : FEEL Pc Kasası | nicki aklımda değil :Logitech Z5500 daha hatırlamadığım 10larca alışverişim var aklıma geldikçe ekleyeceğim

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

03 Mayıs 2014 23:17:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TuBeRK

temizlik durumu için fotoğraf paylaşabilirmisin. çizik illaki vardır ne boyutta görebilmemiz adına.

çekecek kalitede makinem veya cep telefonum olmadığı için şuanlık koyamıyorum.
      çizik illa ki var ama ahım şahım değil tabi.
      wooferda çizik veya ezik yok onu söyleyeyim.uydularda nadir.konsolun topunda 2 cm lik çizik var oda idare eder. 1-2 puanı bunlardan kırdım
      |
      |

Her Zaman belirli bir düşüncede olma, hayallerini ve hedeflerini yüksek tut ve elinden geldiğince gayret etmeye çalış, sonucunda başarılı olacaksın bunu sakın UNUTMA .Ayrıca kalbini temiz tut ALLAH Her zaman sana yardım eder.

• Teğmen
      233 Mesaj

Katılım Zamanı
      26 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2014 00:37:08
      cihaz için 400-450 arası bir rakam düşünüyordum

senin cihaz dediğin gibiyse max 500 lira verebilirim tabiki test etmemiz lazım ayrıca : )

iyi Akşamlar.
      |
      |

ALDIKLARIM; mrhusnu: Sony vgn-FW31J | mec: Sony vgn-b1xp | uludagnet: DellXPS M1330 | uludagnet: Sony Orjinal MHC-881 | Orgeneral : FEEL Pc Kasası | nicki aklımda değil :Logitech Z5500 daha hatırlamadığım 10larca alışverişim var aklıma geldikçe ekleyeceğim

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur." (Robert Bosch)
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2014 11:21:31 Konu Sahibi
      umarım o fiyattan aradığını bulabilirsin.
      iyi günler

• Teğmen
      233 Mesaj

Katılım Zamanı
      26 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

05 Mayıs 2014 16:18:12
      quote:

Orijinalden alıntı: sol7dier

iyi günler

2 taraf içinde hayırlı olsun.

• Yüzbaşı
      649 Mesaj

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

05 Mayıs 2014 16:19:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TuBeRK

quote:

Orijinalden alıntı: sol7dier

iyi günler

2 taraf içinde hayırlı olsun.

sağolasın .hayrını gör.
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
SEO
millenicom;internet;servis
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.