Şimdi Ara

[Alınık] iPhone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Temiz olması hiç önemli değil, hatta mümkün olduğu kadar kullanılmış, eski, belki pili bozuk dahi olabilir, iPhone arıyorum. Üzerinde yeni çıkan yazılımları deneyeceğim, arka kapağını açıp TEST POINT yapabileceğim, evde öylesine duruyor, elimden çıkartmak istiyorum diyen varsa lütfen bana ulaşsınlar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hiç bi iphone evde ölesine durmaz bu nası bi yorumdur yaww iphoneyi almış biri beğenmesse yada hoşuna gitmesse satar kimse evinin bi köşesine koymaz
  • zuahaha harbiden ya
  • keske bu kadar asalamasaydın kucuk bir hayalimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbee

quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

hiç bi iphone evde ölesine durmaz bu nası bi yorumdur yaww iphoneyi almış biri beğenmesse yada hoşuna gitmesse satar kimse evinin bi köşesine koymaz

Dostum önce biraz Türkçe öğrenmelisin. Yorum senin yazdığın şeye denir. En kötü yorum da bir insana fikri sorulmadan yapılandır. Benim yazdığım ise ilandır, taleptir.

'ölesine durmaz' değil, 'öylesine durmaz',
    'iphoneyi' denmez 'iPhone'u' denir,
    'beğenmesse' denmez 'beğenmezse' denir,
    'yada' bitişik yazılmaz 'ya da' şeklinde yazılır
    'gitmesse' değil 'gitmezse' denir.

Havasını soluğun memleketin dilini öğren biraz. Daha 1 hafta önce bu forum'dan birisi 200ytl'ye satıyordu iPhone'unu. Demek ki olabiliyormuş. Satma sebebi 16GB alıyor olması ve eski telefonunun wifi özelliğini kaybetmiş olması. Ayrıca bütün bunlardan sana ne?

quote:

Orjinalden alıntı: kertenkebelek

zuahaha harbiden ya

Çok eğlendik.

Muhteşem zekanız ve harika fikirleriniz için teşekkür ederim. iPhone unlock işlemleri ile uğraşanlarda genellikle bu şekilde "kobay" telefonlar oluyor, onun daışında telefonu hasar görmüş ve kısmen çalışmayanlar da ellerinden çıkartmak istiyorlar.

Bir akıllı sizler varsınız ya daha ne istesin bu ülke.

Yapılır mı bu iPhonedo beyciğime
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.