Şimdi Ara

[ALINIK] i7 4790 maks 450 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1150 AMD / Intel #Intel İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mümkünse kutu içeriği full olsun. arkadaşlar bu işlemciye 450 tl istemem anormal bir durum değil. 600 tlye 1600 af alınıyor yani lütfen anlayın :)

• aaaaaaaaaaaa !!!!

bu oldumu ama !

ben şok, ben iptallll hanım ilacımı getir.

yahu adamın elinde 4790 var kendini avutuyor bunu 1000 tl ye okuturum diye. kafasına sıksan daha iyiydi. en azından ölürdü şimdi kıvrım kıvrım kıvranacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600tl'ye 1600 af nerede hocam? yanlış anlamayın bence de ederi bu kadar, arkadaşım cpu güncelleyecek ikinci elde 950tl fiyat çekmiş insanlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Androge0s kullanıcısına yanıt
    bu işlemci sıfır 600 tlye satılmadı mı? ben mi yanlış biliyorum aydınlatır mısınız :D
  • ry4n kullanıcısına yanıt
    daha önceden satılmış olabilir. şuan bildiğim kadarıyla 950tl ye mi ne vatan'da var ancak stok var mı yok mu emin değilim. Olan yerlerin fiyatları 1400 ve üstü. İkinci elde 900'den aşağı görmedim. Şaka gibi ancak gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 5 Eylül 2020; 22:30:38 >
    evet maalesef :/ sarı ve kırmızı sitede de görüyorum bazen. adamın faturada işlemciyi 700 tlye aldığı yazıyor ve şuan 1400 tl diye 1200 tl fiyat yazmış ve pazarlık düşünmüyorum yazıyor utanmadan :D bende başlıktaki işlemciyi almak istiyorum 2. kasam için köyde kullanmak için :) 1150 pin bir işlemci ve ddr3 e fazla para gömmek istemiyorum hocam. dediğim gibi köyde internete gireceğim sadece :D
  • ry4n kullanıcısına yanıt
    Saçmalık, 4790 şuan tamamen ölü bir işlemci. 6-7. nesil i5'ler 1060'ı doğru düzgün besleyemiyor. İnsanlar keriz olduğundan 1000'e koysa alıcı çıkacak. 3600 1600tl'ye ki birkaç önce 1200'e satılıyordu o sattıkları işlemciler 1060'ı besleyemezken 2080ti ile darboğaz yapmayacak bir işlemci.

• quote:

Orijinalden alıntı: ry4n

bu işlemci sıfır 600 tlye satılmadı mı? ben mi yanlış biliyorum aydınlatır mısınız :D
    600 tl değil hocam 130$+KDV ye satıldı şuan 7 den saysak 910 tl+KDV yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ry4n

evet maalesef :/ sarı ve kırmızı sitede de görüyorum bazen. adamın faturada işlemciyi 700 tlye aldığı yazıyor ve şuan 1400 tl diye 1200 tl fiyat yazmış ve pazarlık düşünmüyorum yazıyor utanmadan :D bende başlıktaki işlemciyi almak istiyorum 2. kasam için köyde kullanmak için :) 1150 pin bir işlemci ve ddr3 e fazla para gömmek istemiyorum hocam. dediğim gibi köyde internete gireceğim sadece :D
    Hocam sadece işlemciyi ne yapacaksınız elinizdeki anakartı satsana 50 TL’den

• satan varsa ben 500den alırım i7 4790 bilginize
    Kullandığım işlemci i7 4790 ekran kartı asus strix 1070ti dediğiniz gibi beslememe sorunu dar boğaz sorunu yaşamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • algoritma kullanıcısına yanıt
    Minimalde olsa yaşarsınız, önemli olan cpu'ya yüklenen mb bannerlord, ac odyssey, bf5 gibi oyunlara bakmak. Çok sınırdasınız yani, ileride gpu güncellemek istediğinizde ankart, ram, cpu, gpu güncellemeniz gerekecek ancak burada önemli olan siz zaten eskiden beri kullanıyorsunuzdur büyük ihtimalle. Saçma olan bu işlemciye şimdi bir sürü daha iyi ve alternatifi varken çuval dolusu para istemek. Alacağınız işlemci neredeyse 7 yıllık ve çok yıpranmış vaziyette olacak. Arkadaşın dediği gibi bu işlemcinin ederi 450.

• Tamam ben de karşıyım yıllanmış ürünlere çok yüksek fiyatlar cekilmesine de, Burası tam bir ölücü team teshir sayfası gibi olmuş arkadaş. Çok Sevgili Sırıtkan bakanımızın dediği gibi; dolarla mı alıyoruz maaşı ki dolarla pc parcası alalım kafasına da girmeyin. Yerde bulsan 600 ederi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbarisx -- 6 Eylül 2020; 11:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbarisx

Tamam ben de karşıyım yıllanmış ürünlere çok yüksek fiyatlar cekilmesine de, Burası tam bir ölücü team teshir sayfası gibi olmuş arkadaş. Çok Sevgili Sırıtkan bakanımızın dediği gibi; dolarla mı alıyoruz maaşı ki dolarla pc parcası alalım kafasına da girmeyin. Yerde bulsan 600 ederi.
    750ye bile ilan koyulsa sırtlanların yavru ceylana dalması gibi dalacak adamlar gelmiş burada edebiyat yapıyor :D

adam üstte yazmış 1600 af 600 liraya satıldı diye adı üstünde satıldı hatta 600 değil daha geçen kasım ayında 500 liraya sıfırı satıldı bir çok sitede 1 sene bile olmadı ama şu an ki fiyatlar ortada hadi al bakalım 600 liraya 1600 af sıfırını şimdi? bırak sıfırını 2. elini bile babası oğluna vermez o fiyata.

bahsi geçen işlemci eski nesil olabilir ama bizzat kullanıyorum sonradan çıkan bir çok yeni nesil işlemciye babalık yapar hala, üstte arkadaşın teki 1060ı falan besleyemez demiş bayılıyoruz boş kelleden sallamaya malesef, aşağıya bf v in henüz betadayken yani daha da sorunlu haldeyken gameplay videosunu bırakıyorum

hala bunun üzerine 2080ti la nasıl olacak falan diyen olursa 2080ti ı olan adam zaten gider zaten son nesil işlemciler takar r5 3600e bile tenezzül etmez..

ek olarak bunu da buldum iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 16 Eylül 2020; 14:38:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.