Şimdi Ara

Alinik Helios 44-2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Helios yok da Soligor 35mm f/2.8 M42 verelim?
  • 44 serisinin hepsi olur mu? illa 44-2 mi olması gerekiyor?
  • size tavsiyem alacaksanız helios44m-4 ten yukarı versiyonları alın. Mesela Bulursanız en son versiyon 44M-7 alın veya 44M-6 alın. 44M-5 nadir bulunur.
    44M-7 versiyonu en son versiyon ve en keskin serisidir. MC kaplamalıdır.Daha yeni model olduğu için daha temizini bulabilirsiniz. 44M-4 ten öncesini almayın, değmez. Satarken de nispeten sıkıntı yaşarsınız.
    İyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwd35

size tavsiyem alacaksanız helios44m-4 ten yukarı versiyonları alın. Mesela Bulursanız en son versiyon 44M-7 alın veya 44M-6 alın. 44M-5 nadir bulunur.
    44M-7 versiyonu en son versiyon ve en keskin serisidir. MC kaplamalıdır.Daha yeni model olduğu için daha temizini bulabilirsiniz. 44M-4 ten öncesini almayın, değmez. Satarken de nispeten sıkıntı yaşarsınız.
    İyi günler
    Merhaba tesekkur ederim yanitin icin. Suan m-5 ve m-7 kullaniyorum. Ama en iyi swirly bokeh 44-2 de oldugu icin onu ariyorum.Onunda temizini dogru duzgun bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 44-4 düşünür müsünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Merhaba tesekkur ederim yanitin icin. Suan m-5 ve m-7 kullaniyorum. Ama en iyi swirly bokeh 44-2 de oldugu icin onu ariyorum.Onunda temizini dogru duzgun bulamadim.

Alıntıları Göster
    swirly bokehin kralı olan 40-2 85mm f1.5 verelim full kutu sıfır ayarında garanti belgesine kadar duruyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.