Şimdi Ara

ALİNİK GARANTİLİ 7850,R9 270 VE ÜSTÜ EKRAN KARTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ALİNİK GARANTİLİ 7850,R9 270 VE ÜSTÜ EKRAN KARTİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1591 Mesaj
    Referanslar: 80

Katılım Zamanı
    08 Şubat 2009

Selamun Aleyküm Arkadaşlar 7850 ve üstü ekran kartı ariyorum.Ekran kartı olup satmayı düşünenler PM ile bana ulaşabilirisiniz.Ankara içi benim açımdan daha uygun olur.Garantili faturali olması benim için önemli yanliz ürünü yıl başindan sonra alabilirim.Maaşım o zaman yatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Sevdiği Sözler » @[email protected]@Vİ[email protected] B£B£GÎΜ♂♀ “Oklarımızdan güneş kararacak” dedi Persli Elçi ve Spartalı Diekenes güldü. “Öyleyse biz de gölgede savaşırız” PC MOD Corsair 760t Beyaz Kasa // Asus Rog Switch Pg279q Gaming İps Monitör // Zotac Gtx 980 Amp Edition! Backplate Ekran Kartı // Asus Maximus Vııı Ranger Z170 lga 1151 Rog Gaming Anakart // Evga Supernova 850 Waat G2 Gold Modüler Psu // Kingston Fruy 4x4 16gb ddr4 2666 Mhz Soğutuculu Ram // İntel i7 6700k 6.Nesil Skaylake 8x 14 nm İşlemci // Silverstone Tundra Td-02 Mavi Işıklı Sıvı Soğutma // Evga Kırmızı Sleeved Modular Supernova G2/P2/T2 Kablo // Seagate Barracuda 64mb Hdd // İntel 180gb 335 Serisi Sata 3.0 SSD ( 500MB Okuma / 450mb Yazma ) // LG DVD RW *** PS4 500 GB JET BLACK TR ***
  • Çavuş
    83 Mesaj
    Referanslar: 13

Katılım Zamanı
    07 Şubat 2006

Durum
    Forumda değil

PM
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.