Şimdi Ara

ALINIK / GameBoy Color/Advance/SP+Pokemon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ALINIK / GameBoy Color/Advance/SP+Pokemon
    Zamanında severek oynadığım Pokemon oyununu oynayabilmek için Gameboy arıyorum, Aradığım olmazsa olmaz özellikler,

Color, Advance ya da Advance SP modeli olması
    Şarj Aleti Olması
    Tuşlarında veya aletin kendinde bir sorun olmaması
    Çizik mühim değil ama Ölü Piksel olmasın
    POKEMON serisinden en az bir oyun olsun (Ruby,Silver,Blue vs.) ve Çalışsın.

Teklifleri PM'den alabilirim. Fiyat olarak 50-80 arası idealdir oyun sayısı ve temizlik önemli tabi 80 liraya kadar çıkmasında.

Teşekkürler.
    Fiyat : 70 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bende aynı şeyleri arıyorum :) Umarım ikimize de kısmet olur almak
  • inşallah aradığınızı bulursunuz bende kendi çapımda nintendocuyum ve gba spim var supercard da var(gönül isterdi orjinal kartuş olsun ama buras türkiye. küçükken orjinal sanıp aldığım kutulu oyunlarda sahteymiş zaten yeni öğrendim) hala pokemon oynuyorum hala feci zevk alıyorum helede o piksel piksel ekranı yokmu:D 300 lira verseniz satmam:D biraz ağzınızı sulandıriyim:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektroman91 -- 7 Mart 2012; 22:55:49 >
  • bulan olmadı mı acaba daha ?
  • bende de pokemon ruby var kırmızı kutulu sıfır gibi acayip birşey ama dediğiniz gibi 100 lira verseler satmam hele pokemon platinium ve soul silver dan sonra bunları oynamak çok daha zevkli birşey:)
  • Bende pokemon gameboy ile ilgili şu konsollar ve bütün pokemon serisi oyunlar vardır kutularında. İstedikleriniz varsa tam olarak söylerseniz fiyat verebilirim.
    Teşekkürler
    Not: resimleri bizzat ben çektim GBA SP olan 101 modeldir yani fronlight değil backlight a sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykhut -- 20 Mart 2012; 21:33:50 >
  • Pokemon karakterleri ile süslemeli, gameboy color çok hoşuma gitti. Türkiye'de eskiden bu ürünler getirilmedi ve satılmadı. Bu nedenle biz türk konsol oyuncuları için bir eksik olacak hep, bu eskiden üretilmiş ve popüler olmuş ürünler.
  • kardeşim bende temizinden gba var sp deil yanındada 20civarındada kartuş var ilhilenir misin çok temiz ama gerçekten fiyat olarak seninde dediğin gibi 80 tl iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.