Şimdi Ara

ALINIK ESKİ MODEL SIFIR NOKİA. (Samsung S5611 ile Takas) (Nokia 6500, 5320 vs...) Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 3-4 ay önce annem için Samsung S 5611 Cep telefonu aldım. (Hatta 1 yıl kasko bile yaptırdım.)
    Annem kulak ameliyatı olduğu için az duyan biri. O yüzden bu telefonun sesini az buluyor. Sesinden memnun değil.
    Normalde sesi fena değil, güzel ama annem zor duyduğu için telefonu değiştirmek istiyorum.

Sesi çok çıkan Eski model Nokia telefonlardan arıyorum. (N73 gibi) veya Nokia 6500, Nokia 5320 xpress music vs....
    Bazı siteler hala bu tarz SIFIR KUTULU eski model nokia satıyor. Bu nasıl oluyor? Eski model Sıfır telefonları Nereden temin ediyorlar?

Uzun lafın kısası annemdeki telefonu verip veya satıp yerine sesi çok çıkan bir telefon almak istiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

• arycanda66 kullanıcısına yanıt
    Swap cihaz onlar. Yani gerçekten de sıfır. Olur da satılan cihazlarda onarılamayacak bir arıza olursa diye değişim için bekleyen cihazlar. Ben N93i, E52 ve C5 almıştım sıfır olarak. Fakat hepsine güvenme. Bazıları dolandırıcı. Alıyorlar ikinci el yıpranmış telefonları sonra onlara yan sanayi adi bir kasa takıp millete sıfır diye kakalayan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Swap cihaz onlar. Yani gerçekten de sıfır. Olur da satılan cihazlarda onarılamayacak bir arıza olursa diye değişim için bekleyen cihazlar. Ben N93i, E52 ve C5 almıştım sıfır olarak. Fakat hepsine güvenme. Bazıları dolandırıcı. Alıyorlar ikinci el yıpranmış telefonları sonra onlara yan sanayi adi bir kasa takıp millete sıfır diye kakalayan var.

hımmmm
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    o zaman iyice araştırmak da fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.