Şimdi Ara

Alınık Cihazlar (Lenovo K3 Note,UMI EMAX 4G,LEAGOO Elite 2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Alınık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    LEAGOO-Elite-2 En üst limit : 475TL

UMI EMAX 4G En üst limit : 550TL

Lenovo K3 Note En üst Limit : 580TL

Ürünler SIFIR FULL KUTULU olacak ve buna Orjinal kendi kutusu da dahil . Referanssız üyeler mesaj atmasın .

K3 Note alınmıştır .

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 6 Haziran 2015; 1:15:50 >

• Ekmek bütün karın tok olmazki hocam

K3 note arıyorum bende yurtdışı fiyatları 160-190$ civarında. Alan arkadaşlarında 60-70 TL karla vereceklerini sanmıyorum
  • GreatWhite kullanıcısına yanıt
    100-110TL komisyon nelerine yetmiyor . biri kalkmış utanmdan 360'a getirdiği telefonu 670 den satmaya çalışıyor bu ne yaa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

100-110TL komisyon nelerine yetmiyor . biri kalkmış utanmdan 360'a getirdiği telefonu 670 den satmaya çalışıyor bu ne yaa .

ne 670i 750 ye satan hatta bu haramiler 110$lık telefonu 750 ye satacak kadar işi azıttı ve ticaret yaptığını söyledi peki 450 tl kar hakmı?ve adam mtk 6582 işlemcinin snapdragon 410dan iyi olabildiğini söyledi güldüm sadece ne diyeyim millete mtk 6582li telefonu yok şöyle yok böyle iyi diye övüyorlar bende mesaj yazıyorum mesajlarım siliniyor neden doğruları söylemediğini ayıplı malı fahiş fiyata sattığını söylüyorum ama dur bu haramilere general mobile taş koyacak gayet güzel telefonu 700 tlye 2 g ram snap 410 işlemci 720*1280 ekranı gayet iyi ve fiyatıda makul 24 ay garantisi var çin telefonlarını alanlar bi yeri bozulsa direk çöp çünkü olru yok ne gönderebiliyorsun ne yaptırabiliyosun birisi telefonun ekranında çizgi olduğu için mecburen öylece kullanmak durumunda kaldı bu gibi daha birçok şeyler
    Geçen gün satıcı kingzone n3 telefonu hem makul fiyata hemede eksi ve artı yönleriyle belirtmiş helal olsun demek düşer

• hayret malını satmak isteyen yok .
  • malını satmak isteyen var ama ölücülere vermek istemiyorlar serbest piyasa ekonomisi isterse 1000tlye verir o fiyata o ürünleri satacak birini biraz zor bulursun bulursan helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendisomer

malını satmak isteyen var ama ölücülere vermek istemiyorlar serbest piyasa ekonomisi isterse 1000tlye verir o fiyata o ürünleri satacak birini biraz zor bulursun bulursan helal olsun

430a aldığı Lenovo K3 Note'a , 580 vermem mi ölücülük hocam ?

UMI EMAX 'ı 440'den alacaklar ben 600 yazmışım bu da mu ölücük hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 24 Mayıs 2015; 4:19:02 >
  • quote:

quote:

malını satmak isteyen var ama ölücülere vermek istemiyorlar serbest piyasa ekonomisi isterse 1000tlye verir o fiyata o ürünleri satacak birini biraz zor bulursun bulursan helal olsun

Galiba geek türkiyeye göndermiyor diğer yerlerde 190 dolar civarı o yüzden söyledim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Ver siparisi ali yada baska bi siteden buradakilerde oralardan aliyor sanki yolcu yaninda getiriyor gumrukte takilirsa zaten parani aliyosun telefondan root roomdan anliyorsan internetten albazi haramiler 120$ lik teli 750 ye vercek kadar azitti telefondan zerre anlamayan insanlar bunlar umi hammer elephone p6000, i ove ove bitiremiyorlar çunku daha once hic telefon gormedikleri icin çok iyi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

quote:

quote:

Ver siparisi ali yada baska bi siteden buradakilerde oralardan aliyor sanki yolcu yaninda getiriyor gumrukte takilirsa zaten parani aliyosun telefondan root roomdan anliyorsan internetten albazi haramiler 120$ lik teli 750 ye vercek kadar azitti telefondan zerre anlamayan insanlar bunlar umi hammer elephone p6000, i ove ove bitiremiyorlar çunku daha once hic telefon gormedikleri icin çok iyi geliyor

sorma hocam şimdi birde sıfır ayarında cihazım var deyip mesaj atıyorlar

BU milletin anlama kıtlığı mı var anlamıyorum . Benim önerdiğim kar oranı da gayet iyi . neredeyse 60$ kar diyorum .

• merhaba ,fiyatını ,neye malolduğunu biliyorsunuz ,o zaman siz niye almıyorsunuz ben riske girmek istemediğim için 650 tl aldım,siz kendinize güveniyorsanız 370 tl alın,ben sizden 500 tl ikincisini alayım bu arada sizde 130 tl kar elde etmiş olursunuz,kendi telefonunuz yarı fiyatına gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 27 Mayıs 2015; 9:13:36 >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    umi emax şuan ön satışta stokta yok onu listeden çıkart bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer_guzel -- 27 Mayıs 2015; 23:11:04 >
  • bugün yarın stoğa girer o cihaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zemajestik

quote:

quote:

sorma hocam şimdi birde sıfır ayarında cihazım var deyip mesaj atıyorlar

BU milletin anlama kıtlığı mı var anlamıyorum . Benim önerdiğim kar oranı da gayet iyi . neredeyse 60$ kar diyorum .

Anlamiyorum gercekten bende. 140$ teelefona 240$ veren insanlar var oysaki aldigi telefon cinin dusuk alt sinif icin urettigi basit telefonlar maalesefki sadece disi guzel oda 1 kac ay sonra muhtemelen disida dokulecektir , xiaomi bile arka kapak soyuluyor. Bu suna benziyor 3-5 sene once hertarfta cin motosikleti vardi ya şimdi? Bi tane kalmadi.

• quote:

quote:

quote:

Galiba geek türkiyeye göndermiyor diğer yerlerde 190 dolar civarı o yüzden söyledim

gearbest TR ye gönderiyor

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180347.html

165$

yani anlayacağın makul oran veriyorum , ama aç gözlüler doymuyor ne yaparsın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 1 Haziran 2015; 2:10:57 >

• Ağustos ayında tr ye geliyoruz 2 arkadaşımla amerika dan istediğiniz ürünler olursa makul kar oranları ile getirebiliriz.ilanını profilimden bulabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.