Şimdi Ara

ALINIK bluetooth kulaklık SAMSUNG GALAXY S2 İLE KULLANILACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALINIK bluetooth kulaklık SAMSUNG GALAXY S2 İLE KULLANILACAK
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Plantronics Voyager Pro+ yaklasik 3 aydir kullaniyorum. tum gun kulaginizda dursun en ufak bi rahatsizlik vermiyor.
    ses kalitesi super. pc ve telefona ayni anda baglanabiliyor boylece skype gorusmelerindede kullanabiliyorsunuz.
    konusma suresi 6 saat. telefonu sesle kontrol ozelligi gibi bi cok guzel ozelligide var.

satici degilim amac bilgi paylasimi, siddetle tavsiye ederim. ben amazon com dan almistim..
  • http://www.vatanbilgisayar.com/bluetooth-urunleri/samsung-hm1500-hm1500-bluetooth-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=47683

45 lira ya verebilirim

1 ay civarı oldu aldığım

şuan için ihtiyacım kalmadı

kutusu falan herşeyi var

şarjı çok uzun gidiyor

ses kalitesi tatminkar

bazı telefonlarda müzik sesini de dinleyebiliyorsun

şu anda kullandığım cihazda sadece görüşme sesini duyabiliyorum

s2 de durum nedir bilmiyorum

her ikiside samsung olması avantaj olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Plantronics Voyager Pro+ yaklasik 3 aydir kullaniyorum. tum gun kulaginizda dursun en ufak bi rahatsizlik vermiyor.
    ses kalitesi super. pc ve telefona ayni anda baglanabiliyor boylece skype gorusmelerindede kullanabiliyorsunuz.
    konusma suresi 6 saat. telefonu sesle kontrol ozelligi gibi bi cok guzel ozelligide var.

satici degilim amac bilgi paylasimi, siddetle tavsiye ederim. ben amazon com dan almistim..

Amazondan turkiyeye satis varmi
    Voyager pro hd cikmis daha ust model
    Bilgi verirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer2001

Plantronics Voyager Pro+ yaklasik 3 aydir kullaniyorum. tum gun kulaginizda dursun en ufak bi rahatsizlik vermiyor.

pm
  • pm cevaplandi, kulaklik bestbuy amerikadan alinip problemsiz olarak arkadasa yollanip teslim edildi

gule gule kullanin hayirli ugurlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explorer2001 -- 22 Aralık 2011; 5:28:48 >
  • Cok tesekkur ederim cok yardimci oldunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.