Şimdi Ara

[ALINIK] Blackberry 9900 Bold

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirtiğim gibi 9900 Bold arıyorum. Birinci önceliğim ürünün çalışır ve temiz olması.

Hızlı iletişim için forum pm veya 05469193484

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• blackberry lerde artik bis satilmiyor operatorlerde yani blackberry ler cop oldu. bis olmadan pushmail calismiyormus bende maik okuyacabikecegim bir cihaz ariyordum ama kullanilmiyormus pushmail

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polnes1

blackberry lerde artik bis satilmiyor operatorlerde yani blackberry ler cop oldu. bis olmadan pushmail calismiyormus bende maik okuyacabikecegim bir cihaz ariyordum ama kullanilmiyormus pushmail
    Açıkcası eski kullandığım bi’ telefon ikinci hat alıcağım için sadece konuşma ve mesajlaşma için kullanıcam. Bilgilendirme için teşekkürler bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 9900 kullanıyordum hatta forumdan bir arkadaştan aldım.Cihaz 2 ay sonra donmaya falan başladı sonra hepten açılmaz oldu.Yapan yerde yok başka bir cihaz buldum uyguna onun anakartını takıp kullanacam.9900larda yazılım sıkıntısı oluyormuş sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Ben 9900 kullanıyordum hatta forumdan bir arkadaştan aldım.Cihaz 2 ay sonra donmaya falan başladı sonra hepten açılmaz oldu.Yapan yerde yok başka bir cihaz buldum uyguna onun anakartını takıp kullanacam.9900larda yazılım sıkıntısı oluyormuş sanırım.
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.