Şimdi Ara

Alinik Audigy 2 ZS, Satilik FSP 300W PSU, Harddisk Cantasi, Round IDE Kablo, MemoryCard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alinik Audigy 2 ZS Pci ses karti, kutu, garanti olursa sevinirim.

Monitor, Gamepad, 6600GT ve FAN satildi. Bunlar kaldi.

Satilik FSP 300W PSU, Aopendan cikan versiyon. H600B-12 kasamdan cikti, faturasi kayip ama 6600GT ve 3.2 presscotumla sorunsuz kullaniyordum. 6800GT alinca direk cikardim denemeden ;P . Fiyat 20 YTL

Satilik Round IDE Cable, Mor renkte 2 tane var. 2 si 10 YTL. Hdd rack ile alinirsa 15 YTL = hddrack + kablolar.

Satilik HDD Rack IDE 10 YTL Harddiskinizi cikarip tasiyip geri rahatca takabilmeniz icin.

PS One memory card PS1 oyunlari icin, PS2de PS1 oyunlar icin de kullanabilirsiniz 5 YTL

.Hdd rack su resimdekine benzer bisi beyaz, hdd isigi vs.. var, Harddisk Cantasi
     Alinik Audigy 2 ZS, Satilik FSP 300W PSU, Harddisk Cantasi, Round IDE Kablo, MemoryCard

Psu icin kargo alana aittir. Digerleri zaten kargoya degmicek parcalar.
    Kadikoy/ISTANBUL
    Iyi gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treach -- 10 Ağustos 2005, 18:13:20 >

• Arkadasinki garantisizmis sanirim, ben garantili ariyorum. Saol technics gene de ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treach -- 10 Ağustos 2005, 19:34:37 >
  • yok hocam garantisiz dediğimi hatırlamıyorum kimseye.faturası yok bende fakat garantisi devam ediyordur muhtemelen.tembellikten creative dağıtıcılarını arayıp sormadım hala.
    quote:

Orijinalinden alıntı: treach

Arkadasinki garantisizmis sanirim, ben garantili ariyorum. Saol technics gene de ;)

• seso81 Benim sana msg atan bi arkadasim soyledi bana da, yanlis anlamis heralde.
  • olabilir.faturasız demişimdir.garantisiz diye anlaşılmış olabilir.
    quote:

Orijinalinden alıntı: treach

seso81 Benim sana msg atan bi arkadasim soyledi bana da, yanlis anlamis heralde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.