Şimdi Ara

alınık ati 9200 SE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 128 mb olursa daha iyi olur fiyatlar makul olsun lütfen bütçem kısıtlı tekliflerinizi pm atarsanız sevinirim..[cptn]

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• niye bu kartı istiyorsunki berbat bi kart
    yerinde olsam gf4 mx440 arardım cokdaha guzel bir kart
  • enigma kardeşim istediğin yer ve zamanda mx 440 la ati radeon 9200se yi karşılaştırmaya hazırım eğer test sonuçlarında mx 440 daha iyi olursa sana sıfır mx 4000 hediye edicem ok.
  • 5 adet radeon 9200se takılı bende ve 8 tanede 128 mb gf 4 mx440
    underground da falan detayları açamıyorsun bıle 128 mb gf 4 mx440 da

ama radeon 9200se de detayları bıle açabılıyorsun
    ama bıde şu var 128 bıt fx 5200 radeon 9200se den daha ıyı ;)
  • 60$
  • heralde kullandıgınız mx ler ultra dandık 64 bıt felan. saglam 1 mx440 herturlu ıyıdır 9200 den. performans olarak yanı. goruntu kalıte ıcın se zaten daha ucuza 128 bıt 5200 ler var kı 9200 un hıc bır olayı yok
  • Yav arkadaşlar olurmu öyle şey bir kere en basiti undergraund da mx440 ile kalkış ve finishlerdeki insan topluluğunu göremezsin.mx440 işlemcisi ile 9200se işlemcisi arasında dağlar kadar fark var.9200se çok kaliteli demiyorum ama mx440 ile karşılaştırılamaz.Bir örnek daha veriyim mx440 la prince of persiayı açan varmı? ek program kullanmadan? yok tabiki.
    Saygılarımla,
  • mx 440 ı ben bilgisayarcı olarak hiçbi müşterime tavsiye etmiyorum.radeon da bu zamanakadar sorun yaşamadım.isteyen varsa kapıştıralım.isterseniz topic açalım uyarmı???
  • arkadaşlar benim amacım aslında oyun değil ben televizyonda kaliteli görüntü almak istiyorum o yüzden atiyi önerdiler

• nfs deki sehirciler diye bahsettigin grafik işlemcinin yeteneginden kaynaklanıyor. mx440 dx7 uzarıne 9200 ise dx8.1 üzerine kurulu. o zaman fx 5200 alalım. 3dmark03 de mother nature a girebiliyor. 64 bit olanlar dahi 1 fps ile izlesede. oyle ilginc bir mantık yurutuyorsunuz ki anlamak elde deil.
    @ cihanbilgisayar. sen o 9200 de 3dmark01 de 11k yı gec. o zaman konusuruz. o beyenmedıgın mx440 lar yapıyor o işi...
  • sizce hangi uygun fiyatlı ekran kartıyla televizyondan iyi görüntü alabilirim?[flag]

• http://service.futuremark.com/compare?2k1=7334756
    buyur dünya 1.si 9200 ki 64bit bir kartın bundan 3-4k daha az puan alacağı gerçeğine rağmen...

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7573636
    buda dünya 2.si mx440. 1.de ath64 vardı vermeyeyim dedim onu.

sonuc olarak 9200 de 10k yı gecen 3 tane benc varken, mx ile biraz kastırma ile olmayacak birşey değil. ha yinede ben nfs deki sehircileri görücem diyorsan senin zevkine kalmış.

• aloo benim sorumu yanıtlayacak bi arkadaş yokmuuu???[byes]

• Geçen gün 55+KDV ye aldığım 9200SE yi denedim,TVout tatminkar.Film,oyun vb için gayet iyi.
    Bulabilirsen Asus mx440 (9180VS) tavsiye ederim (magic olan model değil).TVout konusunda bayağı başarılı ve ucuz.
  • satan yok mu?[dntw]

• Almışken garantili al 57$+kdv ikinci el bullacağını sanmıyorum daha yeni bi kart bence
  • [bgdnc2]

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.