Şimdi Ara

Alınık ASUS P5Q3 Deluxe/WiFi-AP VEYA Striker II Ex.Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Asus İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #Anakart
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Striker II Extreme alınacaktır ödeyeceğim maksimum ücret 100TL.İlan keyfidir satmak isteyen arkadaşlar mesaj yazabilirler,pm atabilirler tercihim istanbulda elden alışveriş.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EĞİNLİ -- 5 Mart 2015; 2:38:24 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam anakartı mı değiştiriyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakartım asus P5G41 TMLX sorunsuz ama işlemcimi tam değerlerinde kullanamıyorum her boartta çalışmıyor xeon işlemci bulabilirsem (uygun) $ artınca zam yapıyor uyanıklar Olmazsa bunu hanıma veririm kendime yeni bir sistem toplarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Anakartım asus P5G41 TMLX sorunsuz ama işlemcimi tam değerlerinde kullanamıyorum her boartta çalışmıyor xeon işlemci bulabilirsem (uygun) $ artınca zam yapıyor uyanıklar Olmazsa bunu hanıma veririm kendime yeni bir sistem toplarım.

Yeni sistem için biraz daha bekleyip ddr4 anakartların ve ram'lerin fiyatının düşmesini beklemek daha iyi olur diye düşünüyorum.

Striker 2 ile p5q-Deluxe te güzel anakartlar. Islemci P45 çipset ile g41'e göre çok daha performanslı çalışır.

• Benim işlemci Xeon E5472 tam kapasite çalıştırabilecek ddr2'li anakartlarda var ama daha ddr2'ye dönmek istemiyorum dediğim anakartlardan var ama arkadaşlar $ bazlı çalışıyorlar dh 2. eli ölmüş birkaç arkadaş var düzgün çalışan doğru konuşan geri kalan herkesin malı kıymetli karşısındakinin parası pul aynı ürünü senden alırkende malını öldürüyorlar.Örnek olarak aradığım kart ASUS P5Q3 Deluxe/WiFi-AP piyasa çıkış tarihi 21.05.2008 üzerine kaç board çıktı şu olur elinde vardır satmayı düşünmüyorsun ben illa bana sat derim istediğin fiatı çekersin eyvallah sırf tepki göstermek adına İlan verdim
    Yeni sistem için söylediklerinize aynen katılıyorum zaten şu an çok fazla bir şey yapamam eşimin tedavisi devam ediyoronları allahın izniyle halledip ondan sonra bakarız.@doblocuk

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna aramamanızı tavsiye ederim. 2 Sene evvel bu kartı yaklaşık 7 ay aradım. Türkiye'ye zaten sınırlı sayıda gelen bir karttı çok zor bulmanız.
  • Aksine bayağı var ama istedikleri fiat DELİ o kadar vermem gider İ7 sistem kurarım..

• Herhangi bir p45 iş görür, ben de asus arıyordum, dfi aldım oc sampiyonu kart. Forumda 1 tane daha var 90 liraya, satici nickini unuttum. T2RS model.

• Elimde DDR2 ram yok o yüzden ddr3 uyumlu kart arıyorum illa asus olacak diye bir kuralda yok aradıklarım bunlardan herhangi biri olabilir

Asus P5Q3 Deluxe
    Gigabyte GA-EP45T-EXTREME
    Gigabyte GA-EP45T-USB3P
    Gigabyte GA-EP45T-UD3P
    Gigabyte GA-EP45T-UD3R
    Gigabyte GA-EP45T-UD3LR
    Gigabyte GA-EP45T-DS3
    Gigabyte GA-EP45T-DS3R
    Gigabyte GA-P45T-ES3G
    Gigabyte GA-EP45C-DS3
    Gigabyte GA-EP45C-DS3R
    Gigabyte GA-EP45C-UD3R
    İçlerinde bir kaç tane önce önceliği olan var,anakart var ama fiat fazla istiyorlar o paralara almam biraz daha bakarım olmadı yeni bir sistem toplarım.

P45 DDR3 ben de aradım fiyatlar uçmuş

Elinizdeki ddr3 ramleri çıkarıp ddr2 almak daha kolay olur hocam ama ocz reaper 1066 cl5 gibi üst seviyeleri bulamazsınız, ben de xeoncuyum. Yeni sistemi ddr4 yaygınlaşınca kurarsınız.

Yine arayın belki denk gelir tabi ki ddr3 daha iyi olur ama bir yandan da kafanızda ddr2 bulunsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xeon e5450 kullanıcısıyım, asus p5p43td ile kullanıyorum benim kartta ddr3 bende sizin gibi p45 anakarta geçme niyetindeydim ancak 200 tl gibi fiyat çekiyorlar. p43'lerde maalesef OC potansiyeli açısından zayıf ne yaparsam yapayım 424 fsb'yi geçemedim.
  • Ben oc'tan ziyade elimdeki işlemciyi tam performansında kullansın istiyorum,oc yaparak gerçek hızında kullanmak istemiyorum ama o fiatlarada kesinlikle almam en çok 150 tl öderim oda bana en azından 2-3 gün garanti verebilmeli izmir karabağlardan bir vatandaş satıyordu 290 tl istiyordu şimdi 140 tl istiyor ama kuzey köprüsünde sıkıntı varmış!
    Muhtemeldirki daha öncede vardı gaza gelip alsan elinde kalacak o yüzden kişisel 2-3 gün garanti vermeliler. Biraz daha bakarım olmadı 1150 sokete geçerim.
    @lerenturk

Hocam anakart kral bir anakart, bende Asus P5KLC pro var, 12 usb, 6 sata her kartta mevcut değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EĞİNLİ

Ben oc'tan ziyade elimdeki işlemciyi tam performansında kullansın istiyorum,oc yaparak gerçek hızında kullanmak istemiyorum ama o fiatlarada kesinlikle almam en çok 150 tl öderim oda bana en azından 2-3 gün garanti verebilmeli izmir karabağlardan bir vatandaş satıyordu 290 tl istiyordu şimdi 140 tl istiyor ama kuzey köprüsünde sıkıntı varmış!
    Muhtemeldirki daha öncede vardı gaza gelip alsan elinde kalacak o yüzden kişisel 2-3 gün garanti vermeliler. Biraz daha bakarım olmadı 1150 sokete geçerim.
    @lerenturk

Hocam bende asus p5p43t anakart var istersen 150 veririm ha birde gigabyte ep45t-ud3lr var ama cpu soketi değişmesi gerek.Eğer yaptırabilirim dersen onuda çok uygun veririm

• Teklifiniz için Teşekkür ederim,çokda önemli değil bu anakartlardan bulursam alacağım bulamazsam yeni bir sistem toplarım

@alparslan46

• hocam izninizle bende bu anakarttan arıyorum

• ASUS P5K-E Modeli Anakart işini görür mü?
  • Hayır anakart ddr2 Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harun1661

ASUS P5K-E Modeli Anakart işini görür mü?

Duruyormu acaba hocam anakart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun1661

ASUS P5K-E Modeli Anakart işini görür mü?

Hocam anakart duruyormu acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.