Şimdi Ara

[ALINIK] Apple Watch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Almak istediğim ürünlerin garantisi ve kutu içeriklerinin tam olmasını istiyorum.

Teklif verirken Airpods 2'nin sıfırının 885 TL, Apple Watch 3'ün sıfırının 1500 TL olduğunu unutmadan teklif veriniz.

Airpods 1-2 Apple Watch 3 fiyatına bağlı olarak da 4. seri kabulümdür. (Nike serileri)

Al-sat yapmıyorum. Yani örneğin Apple Watch 2 denk gelir ve alırsam 3 veya 4 almayacağım.

Lütfen tekliflerinizi ve ürünlerinizin bilgilerini detaylı bir şekilde PM yoluyla ulaştırın. Hızlı bir şekilde dönüş sağlarım.

Piyasaya hakimim o yüzden lütfen gerçekçi fiyatlarla ulaşın.

Mesaj atarken de alışverişi kafanızda şekillendirirken de lütfen referanslarımı gözden geçiriniz.

Herkese iyi forumlar.

Airpods alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 11 Ekim 2019; 18:15:46 >

• 1 yıl garantisi devam eden seri 4 var 2500 fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • airpods 2 sıfır nerde 885 lira hocam
  • sahankazim kullanıcısına yanıt
    Trendyol'u takip edin, istanbul borsasi gibi oynuyor fiyati
  • 2.5-3 aylık 4. seri var garantisi devam ediyor. 1000 tl lik uzay siyahı paslanmaz çelik kordon ile birlikte. İlgilenirseniz teklifiniz ile birlikte mesaj atabilirsiniz. 4200 tl verdiğim yeni ürüne komik teklifler ile gelmeyin yeterli.
  • 5-6 aylık yurtdışından aldıgım 4. nesil mevcut.Siyah kayışlı, EKG aktif(Türkiye den alınan ürünler de bu özellik aktif değil)
    2400 TL
    Full kılıfla kullanıldıgı için en ufak çizik yok, hiç bir şekilde suyla teması olmamıştır. yedek kablosuz şarj kablosu mevcuttur, 10 un üzerinde farklı metal ve silikon kılıflar mevcuttur.Hepsi bir arada verilecektir.
  • Kitty K kullanıcısına yanıt
    selam, siz ürünü satın alınca yani icloud değişimi yapanınca ekg kapanacak bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

selam, siz ürünü satın alınca yani icloud değişimi yapanınca ekg kapanacak bilginize.
    Merhaba..
    Bilmediğimden soruyorum, bununla ilgili deneyiminiz veya kaynak varmı? Daha önce bu cihazda hesaptan çıkıp farklı bir hesapla kullandım, dediğiniz gibi olmadı.Yeni WATCH sürümünde böyle bir özellik varsa bilemiyorum..
    kaynağı bulursam ileteceğim ama bilgiğim kadarıyla sağlık uygulaması icloud'a bağlı zaten dolayısıyla ayarları da ayrı.
  • EKG özelliği devredışı kalırsa 2300 den veririm..Deneyerek alırsınız
    teşekkürler yine de bütçem dışında
  • trendyoldaki airpodslar garantisiz diye biliyorum.
  • 2 sene apple tr garantili
  • Trendyolda airpods 2ler nasıl o fiyata ya hiç denk gelmedim, rica etsem denk geldiğinizde bana mesaj atar mısınız, lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePhenomenal07 -- 18 Ekim 2019; 17:24:34 >
  • konuyu açtığımda yaklaşık 3-4 hafta önce o civardaydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.