Şimdi Ara

ALINIK => AOC Q3279VWF 31.5' QHD Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar herkese merhaba ,

Başlıkta da yazdığı gibi ; AOC Q3279VWF 31.5" Monitör aramaktayım .

Zamanında hepsiburada da 999 TL ye satılmıştı sıfırı ancak hiç bilgi olmadığı için almaya korkmuştum (:

Araştırdım artık tam istediğim gibi bir monitör olduğuna karar verdim (:

Hem 2K çözünürlüklü ekranı , hem 75HZ , hem statik kontrast 3000 olması benim için çok iyi .
    Çünkü oynadığım tek oyun dota 2 , bilgisayarda daha çok blu-ray film ve dizi izliyorum o yüzden çok iyi olacak bu monitör (:

Bütçem kargo dahil 950 TL dir . Mutlaka hala garantisi devam eden bir ürün aramaktayım .
    Full kutulu - faturalı - garantili olacak şekilde .
    Kesinlikle ölü pixel - ışık sızması gibi sorunlar olmayan bir monitör arıyorum .

Referansı olmayan , düşük olan arkadaşlar ile monitör gelir ücretini yollarım .
    Diğer türlü Ordu ilinden elden teslim alabilirim veya Site aracılığı ile alabilirim Gittigidiyor veya Sahibinden üzerinden get farkını ekleriz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 18 Nisan 2020; 16:39:24 >

• bu model va panel ghosting sorunu var aklında olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bu model va panel ghosting sorunu var aklında olsun.

Eyvallah hocam sağolasın bilgim var (:
  • Ben de tam ghosting var diyecektim arkadaş uyarmış, ben de bunu bile bile aldım ve çok memnunum. Dürüst olmak gerekirse rekabetçi FPS tarzı oynarken az problem olabiliyor yani ama monitör de şöyle bir olay var bilgin olsun, oc modunu açarsan ghosting sıfıra iniyor. Fakat onu da sadece oyunlarda açabiliyorsun. Normal de açınca ghosting Devam ediyor fakat ısınma yapıyor oynarken. Bilgin olsun yaşadıklarımı söyleyeyim dedim fakat PS4 film dota vs için bence on numara monitör. Ben seviyorum memnunum. Umarım alırsın, hayırlı olsun güle güle kullan.
  • bende cok severek kullanıyorum suan ki ghosingde cok karanlık sahnelerde dıkkat cekıcı oluyor sadece ama o daproblem teskıl etmıyor zaten yalnız bu fıyata bulman ımkansız suan fıyatları aldı basını gıttı alanda satmıyor masallah bende bulana kadar cok ugrasmıstım
  • Bu monitör bende var.

Bunun AOC Q3279VWF8 olanı almak daha iyi, IPS panel ve yansıma problemi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.