Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINIK 9600GT - HD4830 *İZMİR* SATILIK X800GTO PCIex

2
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ALINIK 9600GT - HD4830 *İZMİR* SATILIK X800GTO PCIex
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

06 Mayıs 2009 00:09:10 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

PCIex ekran kartı arıyorum. Ürünlerin 2.el olduklarını unutturmayan rakamlarla..
      Ürün hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum, garanti-aksesuar- vuruk/kırık vs., böylece boşuna efor sarfetmemiş oluruz.
      İzmir içi elden teslim almayı tercih ederim.

Sapphire 256mb X800gto satılıktır. Fireblade modeli.
      Bilmeyenler için belirteyim, gpu standart 400mhz den 560 mhz kolayca oc oluyor..
      Garanti süresi doldu, sadece kart verilecek. Herhangi bir problemi yok.

inceleme:
      http://www.pclabs.com.tr/2006/01/23/sapphire-x850xt-x800gto-fireblade-ultimate-ve-x1600xt-incelemeleri/

Satış fiyatı 45tl.

Saygılar..
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 25 Nisan 2009; 13:21:21 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Yarbay
      2270 Mesaj
      Referanslar: 85

Katılım Zamanı
      11 Temmuz 2006

28 Nisan 2009 15:14:05
      Kardeş p.m gönderdim
      |
      |
    • Yarbay
      2149 Mesaj
      Referanslar: 81

Katılım Zamanı
      25 Ocak 2005

Durum
      Forumda değil

30 Nisan 2009 20:59:57
      Var Zotac 9600gt
      |
      |

Alışveriş listeme profilimden ulaşabilirsiniz. Forumda olmadığım zamanlarda cep tel. ile ulaşın lütfen, numaralarım profilimde yazıyor.

Sorunlu Üye : srtsrt07 ( Sattığınız ürünü bozar ve sıkılmadan üste çıkmaya çalışır. Vakti boldur, sürekli taciz eder ama telefonla konuşamayacak kadar yüreksizdir. Asla alışveriş yapmayın, elden veya aracı siteler farketmez. Zaten elden alışveriş zor, birkaç kişi aracılığıyla elden alışveriş teklif ettim derdi neymiş öğrenmek için ama elemanla teslim ettiririm vs. tarzı cevaplar vermiş arkadaşlara.)
      http://forum.donanimhaber.com/m_95392259/f_//tm.htm#95558165
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.