Şimdi Ara

Alınık 500w ve üzeri arızalı PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    500 watt ve üzeri arızalı PSU lar alınır/ücreti karşılığı tamir edilir. Koşul olarak devre parçaları eksiksiz ve çok kurcalanmamış olmalıdır. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. PM atabilirsiniz.
    Lütfen PSU nun tam modelini yazınız. Örneğin Corsair TX650 gibi. Uzak mesafeler için kargo tarafımdan karşılanacaktır , tamir amaçlı gönderimlerin kargo bedeli mal sahibine aittir.Ayrıca ödeme kargo tesliminden sonra yapılacaktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efedemirci -- 1 Nisan 2015; 15:06:40 >

• Merhabalar PM Gönderdim..
  • ozel mesajiniz cevaplanmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efedemirci -- 12 Kasım 2014; 21:10:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm ...
  • 600w xigmatek panteon kasasının içinden çıkan psu var teklifiniz nedir hiç kullanmadım kasayı aldım başka psu taktım çıkarıp

• High Power apsolute power 750 watt 80+ power, ömrü doldu. Orjinal fanı yok söktüm, fan takılabilir. Geriye kalan herşeyi mevcut gibi. Lazım olursa görüşelim.
  • 1400 watt gücünde 5 adet server PSU mevcuttur.Tamir etme imkanınız varsa bir adet PSU için fiyat teklifinizi PM yollar mısınız?
  • PM gönderdi m

• quote:

Orijinalden alıntı: cesiaga

PM gönderdi m

pm gelmedi kardeş yada ben görmedim:)
  • PM tekrar gönderildi

• quote:

Orijinalden alıntı: cesiaga

PM tekrar gönderildi

cevapladım dostum
  • 3 adet psu var satın almak isterseniz ucuza satabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushEpicsTR

3 adet psu var satın almak isterseniz ucuza satabilirim.

Ozel mesaj attim

• Xigmatek TR2 500W PSU var elimde. Sorunsuz çalışıyor. Sadece cpu besleme kablosunu babam kesmiş ben yokken kardeşim çok oynuyor diye ben lehimledim ve güzelce sardım(Elektronik Mühendisiyim). sistemimi 750W 'a yükselttiğim için boşta duruyor. Uygun bir teklife satabilirim. (Hatırlatma: Sorunsuz bir şekilde çalışıyor teklifi ona göre yapın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti463

Xigmatek TR2 500W PSU var elimde. Sorunsuz çalışıyor. Sadece cpu besleme kablosunu babam kesmiş ben yokken kardeşim çok oynuyor diye ben lehimledim ve güzelce sardım(Elektronik Mühendisiyim). sistemimi 750W 'a yükselttiğim için boşta duruyor. Uygun bir teklife satabilirim. (Hatırlatma: Sorunsuz bir şekilde çalışıyor teklifi ona göre yapın)

Ozel mesaj attim.

• Özel mesaj attım, kontrol eder misiniz?
  • Xilence 600W var hocam,kapatmadığın sürece çalışıyor,kapattığın zaman bazen çıkış veriyor bazen vermiyor.Teklifiniz nedir.
  • 32 tane pm gondermistim zamaninda

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfrace57

32 tane pm gondermistim zamaninda

Senin gönderdiğin ürünler hepsi patates kardeş kazıkladın beni sen daha çokkkkkk gönderirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: efedemirci

quote:

Orijinalden alıntı: wolfrace57

32 tane pm gondermistim zamaninda

Senin gönderdiğin ürünler hepsi patates kardeş kazıkladın beni sen daha çokkkkkk gönderirsin

İlk kim gonderdiyse artik

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.