Şimdi Ara

Alınık 2008 ve öncesi Aktivasyonlu d-smart !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 2008 yada daha öncesi aktivasyonlu dsmart arıyorum özellikle bu aşağıda sıraladığım 24 kanalın açık olması gerekli. Çünkü 2009 modellerinde discovery nin yan kanalları world, science vs.. kapalı benim için önemli olanda discovery ve yan kanalları belgesel amaçlı alınacak çünkü elinde olan varsa yada satmayı düşünen varsa benimle irtibata geçerse sevinirim.

1-moviesmart
    2-moviesmart 24
    3-comedysmart
    4-fx tv
    5-d yeşilçam
    6-d max
    7-discovery
    8-discory world
    9-discovery science
    10-animal planet
    11-travel&living
    12-da vinci learning
    13-futbolsmart
    14-d spor
    15-eurosport
    16-d çocuk
    17-nickelodeon
    18-kidsco
    19-luli tv
    20-fashion tv
    21-bebeğim tv
    22-dream tv
    23-dreamtürk
    24-cnn international

• movies 24 öldü, ruhuna fatiha..
    futbolsmart , seneye bitiyor, son deminde..
    bebeğim tv extra paket kapsamında..

izlenicek film kanalı var mı ? Yok
    izlenicek spor kanalı var mı ? Yok

Belgesel kanalları idare eder ,, eh artık ne zaman kapatırlarsa onu da..
  • Uydular ilk çıktığında ne güzel discovery sini national nı animal nı izliyorduk Aydın Doğan aldı hepsini tek bir kutu bir kere para ödiceksiniz diyerekten. Ama gel gör ki şimdi yok şu pakedi alırsan o açılır yok bu pakedi alırken bu açılır muhabbeti yapıyorlar. Milletin ahını aldı batsında şimdi beter olsun
  • abicim adama ilendin adam batmak uzere oldumu simdi yazik oldu ya cok uzuldum... basbakan bosuna ugrasmıyo bu kan emıcılerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakkaSss

Uydular ilk çıktığında ne güzel discovery sini national nı animal nı izliyorduk Aydın Doğan aldı hepsini tek bir kutu bir kere para ödiceksiniz diyerekten. Ama gel gör ki şimdi yok şu pakedi alırsan o açılır yok bu pakedi alırken bu açılır muhabbeti yapıyorlar. Milletin ahını aldı batsında şimdi beter olsun

Hocam Ttnet web tv yayını başlatıyor.
    içinde National Geograpic gibi belgesel kanalları da olacakmış. 1-2 hafta daha sabret istersen.

bende bekliyorum. İnşallah Adam gibi belgesel kanalları olur.

Pc den tv ye DVI to HDMI kabloyu çekmiştim zaten. Bi de kablosuz maus aldım mı tamamdır

Not:(web tv kullanımı kotaya yansımayacak.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.