Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ALINIK- 2 adet 800 TL civarı cep telefonu arıyorum.İstanbul elden teslim alınacaktır.

1
Cevap
0
Favori
48
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Sony >> ALINIK- 2 adet 800 TL civarı cep telefonu arıyorum.İstanbul elden teslim alınacaktır.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    154 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı
    21 Eylül 2011

Durum
    Forumda değil

1
    1 ALINIK- 2 adet 800 TL civarı cep telefonu arıyorum.İstanbul elden teslim alınacaktır.
    Merhaba,
    800 Tl civarı cihaz alınacaktır.2 adet alacagım arkadaslar abimle kendime. Adet fiyatı 800 tl verebilirim. Garantisi olmayan cihazları teklıf etmeyınız. Swap cihaz da olabilir.
    Satmak için üründe olan sorunları,arızaları,değişmiş parçası vs sölemicek arkadaşlar rica ediyorum hiç uğraştırmasınlar bizi.
    Faturası kutu içeriği olması zorunludur.
    Tercih ettiğim modeller arasında Sony başta gelmektedir.Farklı modellerde degerlendirilebilir.
    Konu acildir bilginize.
    Özel mesaj veya konu uzerınden yazabılırsınız. Çoğu zaman forumdayım zaten.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 800 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 2 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Sarıyer Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Katılım Zamanı
    16 Nisan 2015

Durum
    Forumda değil

lenovo k5 plus'ım var 21.5 ay garantili sadece arkası oyun ve internetteyken ısınıyor başka sorunu yok 800TL vatan pc faturalı 600e

bırakırım düşünürsen batarya amperi düşük 2750 mAh çok kullanırsan 1.5 2 saatte bitiyor dolby atmos ses sistemi var kolona bağlamış gibi ses veriyor dışarıya müzik video oyun için ses seviyesi harika hiç kasma yok internette özellikleri yazıyor perpada servis var gösteririz beraber yapılınca alırsın .
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Lastik Fiyatları
Paykasa
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,904
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.